Jak udowodnić swoją miłość dziecku

Zrób listę zalet dziecka. Weź tę listę w ramce, narysuj wokół kwiatów, dobrze udekoruj i powiesić. W każdej chwili, gdy dziecko spojrzy na tę listę, będzie pamiętał, jak go kochasz i stajesz się bardziej pewny siebie.Stań za dzieckiem i powiedz mu, żeby upuścił. Wspieraj go pod pachą. Następnie zmień role. Ponieważ dziecko jest małe i nie może cię zatrzymać, zaproś drugiego rodzica do gry. Dzieci radują się, kiedy widzą, jak ich rodzice ufają sobie nawzajem i odważą się wycofać, zdając sobie sprawę, że cię zabiorą, jest prawdziwe zaufanie.

Witaj w domu

Jeśli twoje dziecko wróci ze szkoły przed wyjazdem, zostaw mu wiadomość. Może to być przyczepiona do magnesu wiadomość na lodówce lub wiadomość nagrana na automatycznej sekretarce. Jednak niech to nie będzie tylko informacja, np .: "Lunch w lodówce, ojciec w pracy. "Bo w rzeczywistości w ten sposób upokarzasz dziecko. Doskonale wie, że obiad nie może być w pralce. Dlatego o wiele bardziej przydatne będzie przypomnienie: "Nie zapomnij zjeść lunchu". Ogólnie rzecz biorąc, można wykonać łódź lub samolot z papieru i napisać na nim wiadomość. Po prostu nie zapomnij na końcu notatki, aby dodać: "Mama cię kocha".


Gry z dzieciństwa

Naucz dziecko gier z dzieciństwa. Pokaż mu, wyjaśnij zasady, zasugeruj nauczanie takich rozrywek swoim przyjaciołom. Jeśli te gry są grane przez jego przyjaciół i znajomych, dziecko stanie się bardzo popularne. Możesz także pomóc dziecku w nauce różnych żartów i anegdot. Dziś książki z anegdotami dla dzieci są już opublikowane.

Jeśli krewny dał dziecku pieniądze, a ty, na przykład, kupiłeś książkę za te pieniądze, to napisz na pierwszej stronie, że jest to prezent od krewnego, któremu dano pieniądze; może wkleić swoje zdjęcie. Tak więc ta osoba będzie żyła we wspomnieniach, będzie stale przypominać ci o sobie, a ty wywołasz rodzinny kult dziecka, tak ważny, że dziecko czuje się pewne siebie.

Kochać to być gotowym do wspólnego tworzenia. Jesienią zbieraj suche liście, szyszki, żołędzie. Przed świętami noworocznymi posyp je złotym sprayem. Latem zbieraj muszle i kamyki, zimą mogą dekorować ramki do zdjęć, aby dać przyjaciołom. Wiosną kwiaty z ogrodu i łąk, a także kwiaty świeżo wyhodowanych drzew, wysuszyć lub umieścić pod prasą. Z biegiem czasu, przyklejając kwiaty na tekturze, robisz zdjęcie w ramce ze szkłem - i powinieneś traktować prawdziwe zdjęcia.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top