Jak stać się praktyczną poradą dla gwiazdy w twitterze

Jak stać się praktyczną poradą dla gwiazdy w twitterze

Jak upewnić się, że pisane posty należą do liczby osób, na których wygląd się zatrzymuje i na które zwracają uwagę rozmówcy? Na to pytanie odpowiadają eksperci.Rada używa zaimka "ty", ponieważ Twitter nie jest narzędziem publikacji naukowych, ale osobistą komunikacją, a głównym pytaniem na Twitterze jest: "Co teraz robisz?"

Na początek możesz odpowiedzieć na następujące 7 pytań:

1. O czym lubisz rozmawiać i o czym opowiadasz? W serwisie Twitter pożądane jest pisanie o tym, co dobrze znasz. Zapewnij swoim obserwatorom interesujące i unikalne informacje o tym, co sam dobrze rozumiesz. Daj wyznawcom maksymalnie przydatne informacje na tematy, w których jesteś zorientowany.

2. I byłbym zainteresowany, a ja sam zwróciłbym uwagę na taki post od kogoś, z kim nie jestem zaznajomiony?

3. Czy można wymienić 10 ostatnio napisanych przez siebie wiadomości, ciekawe treści? Posty powinny być jasne, znaczące i odpowiednie. Nie musisz pisać głupich wiadomości o niskiej jakości. Twórz ciekawe wiadomości, które staną się jakościową zawartością Twojego mikroblogu na Twitterze.

4. Czy, pisząc post na Twitterze, dajesz coś ludziom, lub po prostu chcesz zwrócić ich uwagę i udać się na stronę? Jeśli chcesz tylko otrzymywać, a nie dzielić się z publicznością, dlaczego myślisz, że Twitter obróci się wokół twojego ego? Oczekując na uwagę, ruch i inne zasoby ze strony Twittera, daj im ciekawe posty.

5. Czy ten post jest dowcipny i zabawny? Większość najpopularniejszych postów na Twitterze jest właśnie takich.

6. Ile znaków z 140 ważnych znaków w wiadomości jest użytecznych?Ucz się od liderów i retweet

1. subskrybować mnogofollovernyh tvitteryan: @daltukhov, @_praedo_, @ekozlov, @artimpress, @pempu, @dslava, @elavrov, @streetmachine, @sashabelan i inni. Zobacz, co i jak oni piszą, może dać ci pomysły na interesujące posty.

2. Zapisz się do Twittera, który zauważyłeś na często interesujących postach. Zobacz, co i jak oni piszą, może dać ci pomysły na interesujące posty.

Aby skrócić długość linków, aby było więcej znaków do napisania tekstu postu, możesz skorzystać z usług skracania, na przykład: bit.ly.

Jeśli nie chcesz pisać lub nie chcesz pisać

2. Upewnij się, że nazwy nowych artykułów z Twojego bloga są automatycznie umieszczane na Twitterze. Aby to zrobić, możesz skorzystać z usługi Hootsuite.com.

4. Materiał do wiadomości może pochodzić z aforyzmów wielkich ludzi, których jest wiele w Internecie i od najnowszych wiadomości. Następnie, podczas tygodnia pracy, raz dziennie przez pół minuty, aby spojrzeć na Twittera i wstawić wcześniej przygotowaną wiadomość. Wskazane jest, aby aforyzmy naprzemiennie z prawdziwymi posty o tym, co robię teraz, aby mikroblogowania nie wyschły.

5. Twuffer.com to program Twitter z timerem, dzięki któremu możesz napisać wiadomość na Twitterze z datą i godziną jej umieszczenia. Służy do gratulacji, przypomnień, różnych stref czasowych i jednolitego rozmieszczenia publikacji o ciekawym materiale.

6. A jeśli nie masz czasu i ochoty, aby jeszcze wyżej, a potem po prostu pójść raz na trzy dni do paszy wiadomości tych, których podpisały lub typu w poszukiwaniu w języku rosyjskim, co mówią w wiadomościach dzisiaj i retweet na czyjś wiadomość.

Jak tworzyć posty tematyczne

1. Na stronie głównej Twitter twitter.com ma 3 linie z trendami:

Najwyższa linia: trendy, które są obecnie najczęściej omawiane na Twitterze, w tym momencie.
Średnia linia: trendy dnia, wydarzenia lub nazwiska, które są omawiane na Twitterze przede wszystkim w ciągu ostatnich 24 godzin.
Konkluzja: Trendy z ostatniego tygodnia.

Kliknięcie wybranego trendu powoduje przejście do strony, na której znajdują się najnowsze tweety omawiające ten trend. Ustaw się na stronie Google lub innego tłumacza, a przy jego pomocy przetłumaczyć, co mówią o trendach. W ten sposób otrzymasz materiał źródłowy, aby wyrazić swoją osobistą opinię w języku rosyjskim na popularny temat na świecie.

2. Przesuń lub na jego stronie po prawej stronie, w polu wyszukiwania dowolnego słowa w języku rosyjskim, na przykład dzisiaj popularnym wydarzeniem w kraju lub miasta i zobaczyć wszystkie najnowsze wiadomości o tym, co dzieje się na ten temat na stronie głównej Twittera w środku teraz. W ten sposób otrzymasz sugestywne myśli w celu wyrażenia osobistej opinii na ten temat.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top