Jak stać się piękniejszym i młodszym z lustrem

Jak stać się piękniejszym i młodszym z lustrem


Trudno współczesnemu człowiekowi wyobrazić sobie życie bez luster. W przypadku luster wiele znaków i przekonań kojarzy się z różnymi ludźmi. Lustra są szeroko stosowane w magii i feng shui.Ale w każdym razie, dzięki lustrom w każdym dniu, musisz żyć w harmonii. Mirror to potężne pole informacyjne. a jeśli tak, to konieczne jest umieszczenie potrzebnych informacji.

Podstawową zasadą Ajurwedy jest: co widzisz, więc się stajesz.

Kiedy patrzymy w lustro, natychmiast dostrzegamy wszystkie zalety i wady naszego własnego wyglądu.

Krytykujemy psychicznie te cechy, które nam się nie podobają, i czujemy się sfrustrowani, zauważając oznaki starzenia. Nawet słynne top modelki i uznane uroki są często nieco niezadowolone z wyglądu.

Pamiętając, że nasze ciało i psychika stanowią jedną całość, możemy rozszerzyć zasadę Ajurwedy: co widzisz i co myślisz o sobie, więc stajesz się.

Nasza psychika wychwytuje wszystko, co myślimy o naszym wyglądzie, a następnie ciało potwierdza nam te myśli swoim stanem.

Oto kilka prostych i ważnych wskazówek dotyczących używania luster do odmłodzenia:

Jeśli przyniesiesz do domu lustro, koniecznie trzeba je myć zimną wodą i robić to okresowo.

Od magii ludowej: nie patrz w lustro rano przed myciem i po północy. W tym przypadku psyche za każdym razem nie pobudza twojego zmęczonego lub śpiącego obrazu, a my pozostajemy w naszych umysłach piękni i młodzi.Od magii ludowej: stań się młodszy - skopiuj zachowanie wybranego przez ciebie wieku - od wyrazu twarzy po chód i sposób myślenia. Za kilka miesięcy wszyscy zauważą zmianę w tobie. Przez cały ten czas możesz patrzeć na lustro tak mało jak to możliwe.

Ludowej mądrości. nie można obrócić się przed lustrem, patrząc na siebie, w okresie menstruacji, ciąży lub po porodzie, tym bardziej nie można się nago. W dzisiejszych czasach energia jest słaba, a lustro jeszcze bardziej ją osłabia, otwierając drogę do chorób, nieszczęść i nędzy.

Nie patrz w lustro, gdy jesteś w złym nastroju lub jesteś chory. Więc uratujesz swoją podświadomość przed tym obrazem.

Staraj się zbliżyć do lustra z uśmiechem. I zanim odejdziesz od niego, uśmiechnij się ponownie i życz sobie sukcesów. Pozytywny program wzmocniony i zwrócony przez lustro pomoże złagodzić stres, dopingować i dostosować się do szczęścia.

A teraz nauczmy się jednego użytecznego i przyjemnego ćwiczenia na odmłodzenie i poprawę wyglądu.

Ćwiczenie "Pozytywne lustro"

Celem jest przekształcenie destrukcyjnej samokrytyki w miłość i zaufanie.

Wybierz ciche zaciszne miejsce, w którym nikt nie będzie ci przeszkadzał. Musisz być w stanie relaksu i koniecznie z pozytywnym nastawieniem.

Weź kąpiel lub prysznic i dopóki włosy nie wyschną, idź do lustra, przeczesz włosy i otwórz twarz. Stań prosto, prostując ramiona. Podnieś głowę i rozciągnij szyję.

Rozpocznij wykonywanie techniki oddychania przeponowego. Oddychaj spokojnie, miarowo i płynnie.

Patrząc na odbicie w lustrze, całkowicie skup się na oczach. Nie mrugaj. Skoncentruj swoje oczy na odbiciu oczu tak długo, jak to możliwe (ale nie przesadzaj!).

Wkrótce zauważysz, jak w refleksji pojawia się przed tobą nieznana wcześniej i niewidzialna świeżość, piękno i młodość.

Ćwicząc to ćwiczenie codziennie przez kilka minut, nauczysz się koncentrować na najlepszych aspektach swojego "ja" i puścić na powierzchnię swojego wewnętrznego piękna.

Ta technika jest pożądana, aby wykonać stojącą przed lustrem pełnej długości bez ubrań. Będzie to nieoceniona usługa, jeśli martwi Cię problem nadwagi.

Ta technika jest wyjątkowa, ponieważ pozwala na przekształcenie ciała bez wyczerpywania głodówek i kolosalnego wysiłku fizycznego.

Nie zapomnij powiedzieć swoim znajomym!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top