Jak stać się bogatym i szczęśliwym

Jak stać się bogatym i szczęśliwym
Pewnego dnia postanowiłem przeczytać książkę, która ujawnia jedną z tajemnic „Jak stać się bogatym?” I została utworzona dość sceptyczny, bo jeśli ktoś wie, jak stać się bogatym, dlaczego musiał dzielić tę wielką tajemnicę?W rzeczywistości ta książka przede wszystkim nauczyła się być szczęśliwa. Być szczęśliwym oznacza, że ​​staje się bogatszy. Richer jest nie tylko duchowy, ale także materialny. Jego główną zasadą jest dawać.

Podziel się tym, co stanie się bogatsze. Ta myśl jest stara jak świat, ale my z jakiegoś powodu bardzo często o niej zapominamy. Dawanie jest jedną z najpotężniejszych zasad wszechczasów. Mogłeś to usłyszeć od innych ludzi, ale prawdopodobnie tak naprawdę nie myślałeś o tym. Niewielu z nas uzbroiło się w tę zasadę w prawdziwym życiu. Możemy nie zgadzać się z tym, ale coś jesteśmy stale zatrzymuje: „Ja nie mam wystarczająco istnieć”, „muszę zarobić trochę więcej”, „I powinny być przełożone na nagłym przypadku”, „Czuję się bezpiecznie z tej sumy ". Bądź uczciwy wobec siebie, idealny czas na darowiznę nigdy nie nadejdzie. Zawsze coś cię niepokoi, a twoje dobre intencje bez działań są bezwartościowe.

Praktycznie wszyscy trzymają się starych dogmatów myślenia: "Musimy zbierać, a nie dawać, musimy oszczędzać, a nie poświęcać". Ale psychologowie i ekonomiści od dawna zauważyli, że aby otrzymać więcej, osoba musi nauczyć się dawać. Tak, to naprawdę musi się nauczyć, to nie jest takie proste.

Wielu współczesnych ludzi twierdzi, że przekazują część swoich dochodów na cele charytatywne. Jak to się dzieje? Mają udziały w firmach, które wydają część zysków, pomagając innym. Ale to nie jest poprawne. Musisz przekazać pieniądze na własną rękę, z własnej kieszeni. Inni mówią, że nie stać ich na przekazywanie pieniędzy, więc pomagają świadcząc usługi. Tak, to dobrze, ale nie o tym mówimy. Jeśli chcesz stać się bogatszym, zdobywając pieniądze, powinieneś także przekazać pieniądze. Są ludzie, którzy twierdzą, że chętnie by się poświęcili, gdyby wiedzieli, gdzie to robić. To też nie jest szczere. W końcu nie trzeba uczestniczyć w fundacjach charytatywnych, aby pomagać ludziom, poświęcać zwykłą potrzebującą na ulicy. Niektórzy ludzie dbają o to, co zrobią ze swoimi pieniędzmi. Czy oni będą mieli rację? To już nie twoje pieniądze, to nie twoja sprawa. Pozwoliłeś im odejść i stać się bogatszymi, nie musisz kontrolować pieniędzy, które rozdałeś.Dając pieniądze na pomaganie innym, stajesz się czystszy, bardziej wolny i silniejszy. Nie oznacza to, że niepotrzebnie musisz rozstać się ze środkami utrzymania. Musisz przestać przylgnąć. Pieniądze podoba im lekkość, im łatwiej im odpuścić, tym łatwiej wracają do ciebie.

Jak stać się bogatym i szczęśliwym
Co robić, gdy coś pójdzie nie tak?
Napoleon Hill powiedział, że porażka to naprawdę blogowanie, ponieważ uczą one osoby, czego nie nauczyłby się z pomyślnym wynikiem sprawy. Niepowodzenia w większości.

Jak stać się bogatym i szczęśliwym
Co może najbardziej martwić w życiu?
"Dzień doświadczenia wyczerpuje się bardziej niż dzień spędzony w pracy" - John Lubbock. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam z miasta, a moje rzeczy są już zapakowane do mojego samochodu. Mate.

Czego naprawdę chcesz?
Wszyscy ludzie w ich życiu napotykają trudności. Ciągle je pokonują, starając się, by ich życie było szczęśliwsze. Nieszczęśliwy człowiek może wykonać swoją pracę.

Jak stać się bogatym i szczęśliwym
Jak nauczyć się wyglądać pozytywnie w życiu?
"Wewnętrzna mowa i wszystkie twoje myśli, mogą stać się przyczyną, że jesteś w życiu bogatym lub biednym, kochanym lub nie, szczęśliwym lub nieszczęśliwym, atrakcyjnym lub.

Czego naprawdę chcesz?

Jak stać się bogatym i szczęśliwym
Jak nauczyć się wyglądać pozytywnie w życiu?

Jak stać się bogatym i szczęśliwym
Jak poprawnie odnosi się do awarii i awarii?

Jak stać się bogatym i szczęśliwym
Jak rozwinąć nawyk?Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top