Jak sprawdzić wycieczkę na - podróż koralową

Jak sprawdzić wycieczkę na - podróż koralową

Zakupiłeś wycieczkę w biurze podróży i czekasz na datę otrzymania dokumentów. Wyjazd jeszcze nie nadszedł, a agencja jest niezawodna. Ale nadal chcę być spokojny i pewny siebie w tym, że umowa zawarta tam aplikacji, a agencja zarezerwować miejsca hotelowe i lotnicze kupione.Aby każdy mógł osobiście sprawdzić dostępność i status swojej rezerwacji, organizatorzy wycieczek mają specjalne formularze wyszukiwania na stronie głównej.

Zastanówmy się, jak sprawdzić status swojej aplikacji (wycieczki) zakupionej przez organizatora wycieczki Coral Travel.

Jak sprawdzić wycieczkę na - podróż koralową

Otwiera okno, w którym należy wpisać liczbę aplikacji (to trzeba znaleźć biuro podróży) oraz numer 7-cyfrowy numer paszportu (brak serii), jeden z turystów:Jak sprawdzić wycieczkę na - podróż koralową

Jeśli wszystkie dane zostaną wprowadzone poprawnie, a aplikacja zostanie wprowadzona przez biuro podróży, zostaniesz poinformowany o swojej trasie:

Jak sprawdzić wycieczkę na - podróż koralową

1. Na samej górze znajduje się numer zgłoszenia i jego status.

2. Następnie następuje informacja o tych, którzy wybierają się na wakacje. Zalecam uważne sprawdzenie poprawności danych za pomocą paszportu. Tutaj zobaczysz status gotowości dokumentów na wycieczkę i wizę (jeśli kierunek jest wizą).

Jak sprawdzić wycieczkę na - podróż koralową

3. W polu "Zamówienia" wyświetlana jest nazwa zarezerwowanego hotelu, a także rodzaj zakwaterowania i wyżywienia. Poniżej znajdują się informacje o locie, dacie i godzinie wylotu, w zależności od klasy lotu. Tutaj możesz zobaczyć usługi takie jak coral.ru. wiza, ubezpieczenie podróżne. transfer, ubezpieczenie medyczne.

p.s. Wykorzystane dane paszportowe turystów są fikcyjne i są wykorzystywane wyłącznie do celów demonstracyjnych.

Tanie loty i hotelePowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top