Jak skontaktować się z odpowiednią osobą

To proste! Ponieważ myśli są istotne, musisz wyraźnie wyartykułować cel.
Jakiego rodzaju osobą?
Po co jest człowiek?
Co można z niego czerpać?
Co chcesz mu dać?


A potem ludzie zmaterializują się w miarę potrzeby jak uśmiech kota Cheshire naraz!
Sprawdziłem to i nie raz!
Jak mam myśleć - te i ludzie dalej!
Jeśli z życzliwością dla ludzi, wtedy ludzie się rozciągają, a jeśli z kamieniem w waszym łonie, to "to jest bardzo trudne dla niego we wsi z nami"! :))))

Osobiście dla mnie i mojej opinii.
Jeśli oferują coś interesującego, mogę słuchać każdego. ALE! Interesujące nie jest dla niego, ale dla mnie! Wiele osób zapomina o tym i nieustannie próbuje "przepaść" jakieś bzdury, których ja osobiście nie potrzebuję ABSOLUTNIE. Takie znajomości, oprócz irytacji, nie powodują niczego. Jeśli chcę coś kupić, w dzisiejszym świecie wystarczy, żebym to powiedział i tyle! A kiedy jesteś zawsze zmuszany do czegoś irytującego. Jakbym był takim głupcem i nie wiem, czego potrzebuję.Olga, teraz żartujesz? To, co powiedziałeś, jest w ogóle konieczne, to nawet zasada wewnętrznej kultury. Ale dopiero po odkryciu w sobie "przestrzeni miłości" - nie możesz nawiązać kontaktu, ale szczególnie z osobą, możesz podejść do niej tylko przez 10 przypadków. Podejrzewam, że mówisz o "przestrzeni miłości" w szerszym sensie, ale to musi być studiowane przez lata, afirmacje tam i tak dalej. Możesz podać praktyczny przykład z praktyki, ponieważ jesteś zaangażowany w sprzedaż aktywów? Zwłaszcza - sprzęt. Bardzo interesujące! Proszę!

Nowe możliwości w nowej firmie.

Przyjaciele, mam zamiar otworzyć biuro podróży. Głównym obszarem zainteresowania są kraje Schengen (istnieje możliwość uzyskania wiz Schengen na warunkach.

Szukam zainteresowanych graczy do pracy.

Na twoich warunkach, z twoimi funduszami! Zorganizuję i poprowadzę instrument szybkiego zakupu na sprzedaż towarów i usług na rynku białoruskim (prawny.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top