Jak się wypisać

Jak wypisać się z newslettera

IncorMedia z jego krótką liczbą 9106 - oszustami. Mimo że umowa z nimi nie jest zawarta, nie wchodzą na swoją stronę, nie powiadamiają bezpośrednio o subskrypcji, pieniądze nagle znikają. Oczywiste jest, że możesz wyłączyć usługę, ale gdy się zorientujesz, kto to jest i do czego, pieniądze idą.Koszt SMS-ów to 1,5 rubla, w tym VAT

+7 (495) 99 58 995

Jak wypisać się z newslettera

  • przejdź do menu MTS-Info-> Info-> News -> Theme i wybierz Anuluj subskrypcję.
  • Ponadto abonent może odmówić usługi na stronie wap.mts-i.ru (sekcja "Moje subskrypcje")
  • wpisując polecenie * 111 * 4756 # call
  • wysłanie SMS-a o numerze "8" na bezpłatny krótki numer 4741.

Jak wypisać się z newslettera

1. Aby zatrzymać subskrypcję, musisz wysłać wiadomość za pomocą polecenia "STOP"

  • na numer 770640 (bezpłatnie) (dla abonentów OJSC Mobile TeleSystems)
  • do numeru 2210 (bezpłatnie) (dla abonentów VimpelCom)
  • na numer 4440 (koszt 1,5 rubla) (dla abonentów innych operatorów komórkowych)

3. Odwiedź stronę, w której usługa została aktywowana (jeśli ją znasz): w sekcji Zarządzanie subskrypcjami anuluj subskrypcję.

Standardowe działania są istotne w każdym przypadku.

Subskrybenci OJSC "MegaFon"

Subskrybenci OJSC VimpelCom (znak towarowy "BileLine")

Jest to wyrażenie „w celu potwierdzenia jesteś człowiekiem” na końcu procedury proponowanej wysyłać wiadomości, te oszuści sprawdzić komórkę i pieniądze zaczyna się do startu.Jak zwrócić pieniądze zapisane w nieuczciwy sposób?

Czy myślisz, że twoje pieniądze zostały odpisane w nieuczciwy sposób? Zostaw swoje roszczenie na stronie swojego operatora komórkowego. MTS. Beeline. Megafon.

Jeśli spadnie do oszustw SMS-trick - nie rozpaczaj, otrzymać zwrot pieniędzy za wysłane SMS jest całkiem realne, a ostatnio takie przypadki wzrasta. Najprawdopodobniej zajmie to dużo twojej siły i czasu.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, zacznij od napisania do serwisu pomocy dostawcy treści, który dzierżawi ten krótki numer. To jest najłatwiejszy i najwygodniejszy sposób dla ciebie. Najpierw jednak dowiedz się więcej o firmie, która jest właścicielem tej lub innej liczby. Trudność polega na tym, że Twoje zapytanie może nie zostać udzielone. Alternatywnie, dostawca odmówi zwrotu pieniędzy.

Jest jeszcze jedna opcja, która jest najkorzystniejsza. Musisz skontaktować się z biurem operatora sieci komórkowej lub zadzwonić do obsługi klienta. We wszystkich szczegółach opisz istotę problemu, a także napisz aplikację (jeśli zdecydowałeś się skontaktować się z biurem), szczegółowo poda szczegóły, co się stało. Możesz zostać wysłany do dostawcy treści i powiedzieć, że to jego wina. Jednak nie zawsze tak jest. Kupując kartę SIM podpisujesz umowę z operatorem komórkowym, a teraz musi on współpracować ze swoimi partnerami. Nawet jeśli w ciągu kilku dni zostanie ci obiecane, że zrozumiesz lub usługa została już usunięta, nie jest to jeszcze czas na radość. Może się zdarzyć, że zapomnisz o swoim problemie i będziesz musiał przyjść do biura lub ponownie zadzwonić do operatora. W takim przypadku możesz powiedzieć, że jeśli nie otrzymasz zwrotu pieniędzy w ciągu 2-3 dni, napiszesz oświadczenie na policji.

Możliwości jest wiele, najważniejsze, że zrozumiał. Operatorzy telefonii komórkowej są zobowiązani do zwrotu pieniędzy za SMS, jeśli istnieje podejrzenie, co zostało wykorzystane techniki maskowania, który wprowadzi Cię w błąd o numerze stoimosti.Podavlyayuschee ludzi nie wie, że ma prawo do odzyskania swoich pieniędzy, lub po prostu zbyt leniwy się nim przejmować.

Odważ się i osiągniesz sukces. Powodzenia.

Gdzie indziej mogę się skontaktować:Poprzedni

Następna

Top Top