Jak rozpocząć esej - rozumowanie na temat języka rosyjskiego jako języka narodowego narodu rosyjskiego

Współczesny język rosyjski jest narodowym językiem narodu rosyjskiego, formą rosyjskiej kultury narodowej. Jest to historycznie rozwinięte społeczności językowej i przynosi ze sobą cały zestaw zasobów językowych narodu rosyjskiego, w tym wszystkich rosyjskich dialektów i gwar, a także różnych żargon. Najwyższą formą języka narodowego jest rosyjski rosyjski język literacki, który posiada szereg cech, które odróżniają go od innych form istnienia język: uchwyty, normalizacja, szerokości funkcjonowania społecznego, powszechnej ważności dla wszystkich członków zespołu, różnych stylów mowy wykorzystywanych w różnych obszarach komunikacji.Rosyjski język należący do grupy języków słowiańskich, które stanowią odrębny oddział w indoeuropejskiej rodziny języków i są podzielone na trzy grupy: wschodnią (rosyjski, ukraiński, białoruski); Western (polski, czeski, słowacki, łużycki); południowy (bułgarski, macedoński, serbsko-chorwacki [chorwacki-serbski], słoweński). Współczesny rosyjski język literacki jest językiem fikcji, nauki, prasy, radia, telewizji, teatru, szkoły, państwowych aktów. Najważniejszą jej cechą jest normalizacja, a to oznacza, że ​​skład słownictwa języka literackiego jest ściśle wybrany ze wspólnej skarbnicy języka narodowego; znaczenie i użycie słów, wymowa, pisownia, a także tworzenie form gramatycznych podlegają ogólnie przyjętemu wzorowi. Rosyjski język literacki ma dwie formy - ustne i pisemne, które charakteryzują się cechami zarówno struktury leksykalnej i przez struktury gramatyczne, jako przeznaczone do różnych rodzajów skrócie - słuchową i wzrokową. Napisany językiem literackim różni się od jamy ustnej większej złożoności składni, przewagą abstrakcyjnego słownictwa, terminologii i słownictwa, głównie międzynarodowych przez jego stosowania.Język rosyjski pełni trzy funkcje: 1) narodowy język rosyjski; 2) jeden z języków komunikacji międzyetnicznej narodów Rosji; 3) jeden z najważniejszych języków świata.

Wszystkie prace

Wydanie Ocena

 • Temat: "Wpływ hydrodynamiczny Baryona oczami współczesnych"

Substancja wyjątkowo przyspiesza eksplozję, niezależnie od przewidywań samopodtrzymującego się teoretycznego modelu zjawiska. Skale atomu. Wszystkie eseje.

 • Test literatury ME Saltykow-Szczedrin "Opowieść o tym, jak jeden człowiek nakarmił dwóch generałów", "Dziki posiadacz ziemski" Odpowiedzi

  1. Opowieści Saltykowa-Szczedrina różnią się: A) patos; B) alegoria; C) liryzm. 2. Lojalność to: A) zwrot wymawiany w języku obcym. Wszystkie eseje.

  "Nowy Rok" Nowy Rok puka do drzwi! Otwórz szybko. Dziecko z czerwonymi piersiami - Twój przyjaciel jest teraz godnym zaufania przyjacielem. Będziesz przyjaciółmi. Wszystkie eseje.

 • Praca niezależna "Struktura materii Molekuły Dyfuzja Prędkość molekularna" klasa 7

  Opcja I 1. Wybierz poprawną instrukcję. A. Tylko ciała stałe, składają się z cząsteczek. B. Tylko ciecze składają się z cząsteczek. Tylko V. Wszystkie eseje.

  Wydanie Ocena  Powiązane artykuły

  Poprzedni

  Następna

 • Top Top