Jak rosnąć narybku ryb akwariowych

Najciekawszym okresem w hodowli ryb jest ich tarło. Prawie wszyscy właściciele akwariów mogą niezależnie osiągnąć wygląd narybku. Jednak po tym kluczowym staje się pytanie, w jaki sposób i co kormit.Uzhe od pierwszych chwil życia narybku żywności powinny być zawsze obecne w akwarium. Infuzoria jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu, szczególnie, że bardzo łatwo jest go uprawiać samodzielnie w domu.Aby to zrobić, musisz wszystkie zepsute warzywa i gotowane, schłodzone do temperatury pokojowej wody w czystym naczyniu (najlepiej w szklanym słoiku). Jedno warzywo jest opuszczane do pojemnika, chociaż wystarczy mała jego porcja.

Aby usmażyć karmione, wystarczy zebrać otrzymany płyn łyżką lub strzykawką i wlać do akwarium. Zanim to jednak nastąpi, należy umieścić bank w ciepłym miejscu, aby światło mogło do niego dotrzeć. Przykryj ją pokrywką, nie powinno być. Po pewnym czasie woda będzie mętna i otrzyma słaby, niezbyt przyjemny zapach. Dzień po 3-4 znów stanie się przezroczysty i będzie pachniał trochę słodko.Karmienie piersią trwa dość długo, aż przyszłe ryby również dorośnie. Mając ją w wystarczającej ilości, możesz mieć pewność wartości odżywczej i bogactwa żywności. Należy jednak dokładnie potraktować procedurę karmienia, aby nie zarazić dzieci dodatkowymi śmieciami.

Aby uzyskać piękne i zdrowe potomstwo ryb, nie wystarczy wiedzieć, jak się smażyć. Musisz być świadomy i w sprawach ich dalszego odżywiania, ponieważ wraz z rozwojem niemowląt konieczna jest zmiana diety. Zróżnicowanie dodając nicieni octowego ( „microworms”), rozwielitki i małe cyklop i Bloodworma i przewodów rurowych do parzenia. Trzeba jednak wiedzieć, że ostatni rodzaj żywności jest szkodliwy dla osób dorosłych, ponieważ powoduje otyłość.

W ciągu pierwszych 3 miesięcy życia, dzieci muszą być przynajmniej 2 razy, aby trzymać ich rodzaju: uboju zwierząt z defektami w strukturze i różnych atawizm. Ta sama procedura jest potrzebna do wyboru ryb według ich wielkości, aby organizować różne sposoby żywienia. Tylko w ten sposób możliwe jest dorastanie naprawdę pięknych mieszkańców akwarium.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top