Jak radzić sobie z żeńskimi przywarami

Jak radzić sobie z żeńskimi przywarami

Według amerykańskich naukowców, codziennie przeciętna kobieta mówi o półtora do dwa tysiące dziesięć tysięcy słów więcej niż zwykły człowiek. Teraz można znaleźć nawet wytłumaczenie tego. Okazało się, że mamy zbyt wiele różnic w mózgu: żeński mózg jest obdarzony dużą liczbą komórek odpowiedzialnych za mowę.Czy można go nazwać występkiem, ponieważ jest tak pojmowany przez samą naturę!

Można, oczywiście, aby zaspokoić ogromne żeński gadatliwość: trzydzieści minut możesz stać się ekspertem w dziedzinie mody i higieny osobistej innowacji, aby dowiedzieć się o wszystkich świeżych pogłosek i plotek, a na dodatek, o relacjach ze swoim towarzyszem młodego człowieka. Oczywiście, od takich kobiet, mężczyźni biegają, i jak najdalej. Wiadomym jest, aby cały ten niepohamowaną gadulstwa nie zastąpi ciekawą rozmowę, być kompletne. W ogóle, drogie kobiety, mów - ale z umiarem.

I czy można uznać za wadę, że kobiety postrzegają wszystko zbyt blisko serca. Nie, oczywiście. Zdaniem naukowców jest to nawet przydatna funkcja, ponieważ przedłuża życie. Po tym wszystkim, ludzie, którzy gromadzą się stres sam w sobie, w końcu objawia się w różnych chorób: choroby wrzodowej, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń układu nerwowego, depresji i skłonności samobójczych.Z dwoma fałszywymi wadami wszystko wydaje się jasne. A co z resztą? Wszyscy wiedzą, że kobiety lubią robić zakupy. Jest to fakt, o którym nawet nie warto się kłócić. Nawet ludzie nie mogą zrozumieć, jak można spędzić cały dzień wolny na co odwiedzić dziesiątki sklepów, aby dostać się tam wszystkich dostawców, wyceniać dziesiątki gadżetów, nic w końcu nie kupić, ale byliśmy bardzo zadowoleni.

Okazało się, że wyjazdy na zakupy pomagają kobietom uciec od codzienności, złagodzić stres, zrelaksować się i podnieść na duchu. Czy to takie złe?

Ale są też inne kobiece wady. Na przykład zazdrość dziewczynek, sąsiadów, kolegów, a nawet ludzi, których nie znamy, ale widzimy na przykład w telewizji. Możemy być zazdrośni z powodu sukienki, samochodu, mieszkania, męża, pracy, wynagrodzenia ...

Tutaj z tym występkiem musisz być bardziej ostrożny, najważniejszą rzeczą jest nie pozwolić mu się rozwinąć. Z tego powodu możesz mieć problemy zdrowotne.

Fakt, że królowie powinni być dokładni, mówi ludzka mądrość. Jeśli chodzi o królowe, nic nie mówi się ... Cóż, punktualność nie jest w nas położona.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety powinny być trochę rozmowne, trochę zazdrosne, empatyczne, ponieważ tacy mężczyźni nas kochają.

Gwiazdy często muszą zmieniać swoją wagę i wygląd. I to można zrozumieć. To jest ich praca. Czy my, zwykli ludzie, musimy robić to samo? Oczywiście obecność czyjegoś doświadczenia jest dobrym przykładem dla tych, którzy marzą o harmonii i zdrowiu. Przecież to dobrze, gdy idol, który stracił na wadze, lub na odwrót, zyskał kilogramy, które on [. ]

Zgodnie z wynikami nowego badania, jeśli rozwiążesz różne łamigłówki i krzyżówki, a także zbierzesz zagadki, kobiety będą mogły znacznie spowolnić proces starzenia się. Najczęściej, gdy kobiety osiągają dorosłość, ich funkcje mentalne ulegają pogorszeniu, obserwuje się pamięć, mowę, orientację w przestrzeni i aktywność myślową. Wyniki badania wskazują, że u pacjentów, którzy regularnie szkolili swój umysł i [. ]Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top