Jak przywrócić dobre samopoczucie rodzinne

Jak przywrócić dobre samopoczucie rodzinne

Z listu: „Piszę do was w rozpaczy, być może, jeśli były obok mnie, nie powstydziłby się uklęknąć i prosić o pomoc lub poradę.Moje kłopoty są prawdopodobnie takie same jak w przypadku milionów porzuconych kobiet. Zaledwie rok temu bym położył głowę na wycinek jego niezachwianą ufnością w moim mężem, z którym żyliśmy przez ponad trzydzieści lat. Nie potrafię sobie wyobrazić, jak mógł wszystko zapomnieć. Czy to możliwe, aby zapomnieć jak młodzi jesteśmy, jeszcze nie dorośli, ale dzieci, pierwszy pocałunek pod Nowym Roku. Mieliśmy 17 lat. Nie mogliśmy ze sobą rozmawiać, a nasze spotkania były naprawdę szczęśliwe i czyste. Był moim pierwszym mężczyzną, a ja byłem jego pierwszą kobietą. Potem był ślub. I jak możemy zapomnieć, jak cieszyliśmy się z pierwszych ekonomicznych aktualizacji? Po zakupie deski do prasowania wciągnęliśmy ją do rodzinnego paleniska. Studiowaliśmy razem. Spędziliśmy noc w namiocie nad rzeką, kupując meble na kredyt i stać w kolejce do biletów do kina. Napisał mi poezję, a basovito śpiewał na gitarze. I zmieniać suknie mojej matki, wymyślając style być jeszcze piękniejsze dla niego mój ulubiony Pasha. Wtedy pojawiło się nasze pierwsze dziecko, a potem córka Natashy. Przyjrzeliśmy się ich dzieci, znajdując w nich funkcje i myślę, że nasze dzieci będą dorastać z niezwykłymi ludźmi. W ciągu trzydziestu lat naszego małżeństwa, nigdy nie obraził mnie i dookoła byli zazdrośni o naszej szczęśliwej rodziny. Pamiętam Paula podczas mojej choroby, powiedział: „Jeśli umrzesz, to nie pozostanie bez ciebie jeden dzień.” Mówiąc to, miał łzy w oczach. Prawdopodobnie powróciłem do zdrowia tylko dzięki tym słowom. Sama myśl, że moja Pashenka może umrzeć, wpadłem w panikę, i gdybym tylko kto odważył wtedy powiedzieć, że mój mąż mnie zostawić, bym tylko się roześmiał.To, co było ze mną w tej chwili, nie może być przekazane w żaden sposób. Uderzyłem i nie wiedziałem, co robię. Wszedłem do drzwi i zadzwoniłem do drzwi. Drzwi się otworzyły i zobaczyłem mojego młodego rywala. Najwyraźniej czekała na mnie, ponieważ na ustach miała otwarty uśmiech. Wykonała gest ręką, jakby mnie zapraszała. W pokoju na kanapie siedział mój mąż. Był ubrany bez domu, a na nogach miał kapcie. Na stole były dwa kieliszki do wina, butelka szampana, owoce i ciastka. W sekretarce był cienki satynowy szlafrok i widać było, że jest naga pod nim.

Pavel podskoczył i spytał, jak się tu dostałem. Powiedziałem mu, że jego matka była sekretarką postanowił przyspieszyć zdarzenie, wierząc, że moja wizyta pomoże jak najszybciej przełamać nasze małżeństwo trzydziestu.

"Idę do Ludmiły, nie mogę już z tobą mieszkać i nie chcę. Ja też zostawiam mieszkanie i samochód, daczy. Ale jeśli wypowiesz teraz słowo przeciw mojej decyzji, zabiorę wszystko i wciąż cię zostawiam! "

Pięć minut później poszedł do swojej młodej kochanki. A dwa miesiące później złożył wniosek o wymianę mieszkań i zabrał wszystko, co obiecał.

"Dlaczego?" Zapytałem go. "Bo on chce Milę" - brzmiała odpowiedź.

Mam 50 lat, nie mogę przetrwać jego odejścia i zdrady. Rozumiem wszystko, ale jestem niepocieszony. Nie było ani jednego dnia, abym nie płakał nad moim mężem. Wieczorami stoję w pobliżu ich domu. Tęsknię za nim tak bardzo, że nie lubię białego światła. Naucz mnie modlitwy, która mi ją zwróci. Jak mogę odzyskać moje ostatnie dobro i spokój? Skłaniam się do ciebie i dziękuję z góry za twoją radę.

Nauczę was trzech bardzo dobrych sposobów na powrót męża i jego miłości. Pierwszy sposób jest bardzo silny. Robi się to tylko w Wigilię, w Wigilię.

Podobne działki:Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top