Jak przestraszyć kota jest bardzo interesujące

Jest to opowieść o tym, jak jedna osoba wciąż dość brutalnie przestraszyła kota

Lato, wieś, pora dnia. Był sam w domu i był znudzony. Przyjaciele rozstali się, przyjaciele też gdzieś porzucili, krewni zostawili w sklepie. W poszukiwaniu próby rozrywki, mózg zaczął palić.A potem dostaje starą maskę gazową (słoń). I należy zauważyć, że miał też kota, który z powodu tych samych problemów co właściciel (brak rozrywki) siedział na skrzyni przed oknem i głupio wpatrywał się w jeden punkt na ulicy poruszającym okiem.

Dalej od jego słów: Cóż, wtedy głowa w końcu przestała gotować, postanowiłem przestraszyć kota. Włożył maskę przeciwgazową, schludnie udał się do wyjścia, czołgał się prawie plastunsky do okna, w którym kot patrzył, i wstał gwałtownie. Tak się złożyło, że patrzymy sobie w oczy i dzielimy na cienką szybę.Reakcja kota była po prostu nie do opisania. W milczeniu, rozszerzając oczy i siedząc w piątym punkcie, zaczął odpychać przednie łapy i powoli oddalał się. Kiedy bagażnik pod piątym punktem się skończył, równie cicho od razu upadł, z boku było bardzo zabawnie. Ale zdając sobie sprawę, że może moje żarty trochę psują psychikę kota, postanowiłem trochę go uspokoić. Ale nie mogłem sobie nawet wyobrazić, jakie to było dla niego szokujące. Wchodząc do domu, rozejrzałem się, ale kota nigdzie nie było widać. Tylko jeden nowy szczegół dopełniał obrazu. Pośrodku pnia była plama, a od niej do krawędzi, a potem do podłogi i przecinająca całą kuchnię w linii prostej, a mokry (i nie tylko) pasek rozciągał się do szafki.

A kot siedział pod szafą w tej samej pozycji, z szeroko otwartymi oczami. On z klatki piersiowej i wczołgał się na jego tyłek, nie wstając, pchając tylko przednie łapy.

Oto taka historia. Więc ludzie, no wiesz, foki też się nie denerwują!

P.S. Kot w pół godziny był przykryty i wszystko wyglądało jak zwykle. Dopiero teraz nie możesz go wciągnąć do tego okna z gwiazdami!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top