Jak przeprowadzić czyszczenie energii ogniem i nożem

Co zrobić, jeśli bez powodu pojawia się dyskomfort umysłowy, napięcie, lęki, złe samopoczucie? Czyszczenie energii pomoże!

Okazuje się, że w naszym organizmie z przepływem życia gromadzić nie tylko shlaki¹ i toksyny, ale również negatywne, a pasożyty energetyczne - lyarvy², wampiry energetyczne z przeszłości, „frajerów” od osób, o których już dawno zapomniane, zagubione istoty i tak dalej, co jest bardzo negatywnie wpływa na nasze bezpieczeństwo, dobre samopoczucie i zdrowie.Jak przeprowadzić czyszczenie energii bez specjalnego doświadczenia?

Aby usunąć negatywną i czystą energię, potrzebujesz ostrego, zaostrzonego noża i ognia (pożądane jest, aby rozpalić ogień, ale możesz użyć kominka). Taką procedurę może przeprowadzić każda osoba, która nie posiada żadnych specjalnych ustawień energetycznych.

Podczas wykonywania prac należy przestrzegać zasad ognia i osobistego bezpieczeństwa!

Jeśli rytuał odbywa się w domu przy kominku, możesz włączyć muzykę, która dopinguje.

Moc czyszczenia. Techniki przeprowadzaniaPo pożarze musisz porozmawiać z duchami ognia własnymi słowami i poprosić ich, aby pomogli oczyścić ciało z wszystkich bytów energetycznych. Następnie przy ruchach cięcia należy chodzić nożem po wszystkich częściach ciała, jakby odcinając jego pole energetyczne.

Szczególnie trzeba skupić się na powierzchni i czakr Muladhara³ Svadhishthana⁴, jak i na plecach. To na tych częściach ciała gromadzi się wszelki brud energetyczny.

Jednocześnie należy sobie wyobrazić, jak negatywne energie odcięte nożem wpadają w ogień i płoną.

"Ogień właśnie wędził, paląc to wszystko! Nie tylko spadł ładunek, ale tona ładunku ...

Trudno opisać słowami, jak wiele ulgi odczuwamy od razu! Po usunięciu ujemny, nadal czułem kilka godzin łatwe i przyjemne uczucie pieczenia na skórze, i, co najważniejsze, nadzwyczajną czystość ciała, silny przepływ energii i sil⁵ życie! "

Czy znalazłeś już odpowiedź na swoje pytanie?

Strona "Archiwum X" to międzynarodowe prywatne archiwum, w którym gromadzone są tysiące technik dla różnych sfer życia. W otwartym dostępie znajdziesz unikalną syntezę rzadkiej starożytnej wiedzy i najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie tajemnicy i nieznanego. Nauczysz się aktywować i rozwijać w sobie różne umiejętności - od przyciągania pieniędzy po przenoszenie myśli z dystansu. Ale najrzadsze, ekskluzywne materiały dla prawdziwych koneserów są dostępne tylko na osobiste życzenie, które można pozostawić tutaj >>>

Notatki i artykuły dodatkowe dla lepszego zrozumienia materiału

Larwy ² - w mitologii rzymskiej, dusza (duch) zmarłego złego człowieka, przynosząc żywy nędzę i śmierć (Wikipedia).Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top