Jak przekonać jej męża, by żył oddzielnie od teściowej

»Relacje» Jak przekonać męża, by żył oddzielnie od teściowej.

Cześć, drodzy psychologowie! Mam 33 lata, mój mąż ma 39 lat. Jesteśmy małżeństwem od 5 lat. U mnie syna 8 l od pierwszego małżeństwa i generalnego syna 3g. Wszyscy mieszkamy w teściowej z trzech rubli, gdzie nasza teściowa mieszka w pierwszym pokoju, 33-letni brat jej męża w innym pokoju, a my jesteśmy w czwartym pokoju w trzecim pokoju. Jestem z Włodzimierza, mój mąż jest moskiewczykiem. Oboje mają drugie małżeństwo. Na początku relacje z moją teściową były dobre, ufne, tak jak myślałem. Potem okazało się, że właśnie dowiedziała się, co robię, co myślę, dlaczego poszedłem do lekarza i wyjąłem go z domu w odwróconej formie. Wtedy mój mąż chciał adoptować moje dziecko od swojego pierwszego brata, jego teściowa wywołała skandal, który jest niemożliwy.Wyraziła się przeciwko koncepcji wspólnego dziecka. A potem okazało się, że jestem w ciąży, zaoferowałem na razie zostać z moimi rodzicami. Moja teściowa nie mogła się doczekać, kiedy odejdę. Całą ciążę i do 4 miesięcy mieszkałem z matką. Mąż przez cały ten czas mieszkał w Moskwie i przyjechał 2 razy w miesiącu. Potem zadzwonił do mnie obratno.Svekrov więcej vzljubili mnie, po czym nakarmić źle, to nie ubierać się w ... Walks wilk, męża mózg kapanie, dzieci powiedział, że miał zły roditeli.Brat mąż również dodaje oliwy do ognia, jeżeli młodsze dziecko zadręczało go lub coś, co wyrzucił inaczej, mówi: "Teraz skopię ci tyłek, nie jestem twoim tatą ani nawet moją matką!" To mnie denerwuje. Mówię to mojemu mężowi, a on mówi, że nic nie słyszał, to znaczy, moje słowa są dla niego niczym.

I dla siebie nie mogę wstawić się, ponieważ mieszkam w jej mieszkaniu, co oznacza, że ​​nie mam słów, a mój mąż mówi mi, że nie zwracam na nią uwagi i nie reaguję na jej ataki. Ciągle sugeruję, że mieszka osobno. Oczywiście nie możemy niczego kupić w Moskwie. Zaproponowała, że ​​zrobi zdjęcia, odmówi, nie chce dawać pieniędzy komuś innemu wuja. Zaproponowała, że ​​kupi kredyt hipoteczny we Władimirem, nie chce, mówi, że wszyscy jeżdżą do Moskwy, ale ja wyciągam go z Moskwy. Relacje z nim uległy pogorszeniu, odeszliśmy od siebie. Intima prawie nie ma roku, ma z tym problemy, ale nie idzie do lekarza, mówi, że może tak żyć. Ale jak mogłem ...? Drżę ..

Chcę tylko, żeby mój dom był kochanką w kuchni, żeby położyć się w łazience, chcę, żeby dzieci zaprosiły swoich przyjaciół, żeby nie siedzieli sobie nawzajem w głowach. Moja teściowa powiedziała mojemu mężowi, że najwyższy czas pomyśleć o swoim domu, a on powiedział, że nie ma pieniędzy i po prostu zrobić tak wiele na żywo i nic. Jestem ciągle w napięciu, mam wrażenie, że moja teściowa nienawidzi mnie nienawistnie i czeka na mnie, kiedy wychodzę. I nie mogę, mam dwoje dzieci. Mąż boi się wziąć odpowiedzialność za siebie i boi się zostawić matkę i to w wieku 39 lat. Jak mogę być? Pomóż, mózg eksploduje.Udostępnij innym:

Związek, chłopak, dziewczyna. Cześć. Mam coś, co nie jest jasne w związku z chłopakami. Wydaje się, że już dorosły, chcę powagi, itp. Ale coraz częściej poznaję się przez Internet.

Problemy w związkach Żyjemy 4 lata, mam 39 lat, on ma 45 lat, poznałem rok, a potem poszedłem z nim do innego miasta, gdy spotykałem się rzadko. mieszkał w różnych miastach, poeta.

Nieudane stworzenie rodziny. Zostawił dziewczynę. Cześć, Mam 30 lat. Nie palę. Nie pijący. Jest singlem. Nie ma rodziny i dzieci. Jest inżynierem w instytucie. Była dziewczyna ma 29 lat.

Problemy w związku Witam, chciałem poprosić o pomoc. Nazywam się Danil dla mnie 27 lat. Do mojej dziewczyny od 25 lat. Spotykamy się 10 miesięcy, mieszkamy razem 4. Ostatnio to się skończy.

Problem dotyczy osoby, która znajduje się tysiąc kilometrów ode mnie. Cześć, drogi psychologu. Z góry dzięki za chęć pomocy. Jestem w romantycznym związku z osobą, która jest bardzo dobra.

Odpowiedzi od użytkowników

Mogę sobie wyobrazić twoje życie. Jeśli możesz radykalnie to zmienić, to dobrze. Ale do tej pory nie masz wyboru. Twój mąż jest zadowolony ze wszystkiego. Będziesz się z nim kłócić, więc jego matka będzie żałować, i na odwrót.
Mogę udzielić ci jedynie porady psychologicznej, jak spróbować zmniejszyć napięcie w rodzinie.
1. Nigdy nie dyskutuj ze swoją teściową, bez względu na to, jak bardzo nie chcesz. Możesz na przykład powiedzieć, że Bóg jest twoim sędzią i odejść. Jeśli ona nie ma racji, wtedy będzie wewnętrznie zawstydzona i stopniowo związek może utracić swoją surowość.
2. Reaguj ze śmiechem na twierdzenia, ale żeby śmiech się nie obraził. Na przykład powiedz ze śmiechem, że zgadzasz się z wszystkimi roszczeniami i jesteś gotowy stanąć w kącie.
3. Znajdź dobre cechy teściowej lub piękną część ciała. Na przykład dobre ucho, piękne oczy, dobra figurka. I rozmawiaj o nich częściej z twoim mężem. Mąż da, nawet jeśli teściowa sama tego nie usłyszy.

Moje drugie małżeństwo rozpadło się z powodu mojej winy, ale z mojej inicjatywy. Były mąż bezlitośnie pił i chodził, i od samego początku. Ale byłem głupcem i czekałem, aż wszystko się zmieni i wszystko będzie dobrze. Teraz jest także uzależniony od narkotyków. O tym, żeby się zmienić, oczywiście możesz komunikować się ze swoją teściową, ale w twoim sercu nie zmieni się stan i stosunek do niej. Oczywiście możesz żyć z innymi wartościami, ale kiedy wrócisz do domu, w którym czekają na Twój wyjazd, wyglądają na zdyskredytowane - trudne. Rozumiem, że wielu z nich żyje w ten sposób, ale nie bardzo to lubię. Możesz udawać, że wszystko jest w porządku, ale nic się z tego nie zmieni, mieszkanie się nie pojawi i nie pozostanie nic, aby dzieci się obudziły.

Masz drugie małżeństwo, a także nie dogadujesz się. Kto jest winien? Moja teściowa może nie być cukrem, ale myślę, że nie jesteś aniołem. A twój mąż podąża ścieżką najmniejszego oporu. Myślę, że masz dwie możliwości: albo część z dwójką dzieci i pójść do Władimira, albo znaleźć sposób na nawiązanie relacji z teściową. Nie ma tylko złych ludzi, lub tylko dobrych ludzi, świat jest lepszy niż dobra wojna.

Jedno wyjście, zmień się, by stać się zrównoważoną osobą, ale do tego musisz zmienić swoje poglądy na życie, aby żyć innymi wartościami.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top