Jak prawidłowo się opalać, a potem nie wyglądać jak brodaty

Jak prawidłowo się opalać, a potem się nie wspinać?

 1. Opalałem się na daczy aż do koloru czekolady. Po raz pierwszy miłość do zapomnienia, a następnie opalenizna.
  Najpierw pływam w jeziorze, potem min 15-20 bawiłam się z dziećmi. (rano trzeba się opalać do godziny 12:00). Kilka dni.
  Kiedy opalenizna jest już widoczna, skóra staje się śniada, mogę siedzieć w słońcu cały dzień. A jesienią jak czekolada.
 2. Zapaliliśmy się poprawnie
  Przede wszystkim należy natychmiast pamiętać, że można się opalać tylko w określonych godzinach. W środku dnia, gdy słońce wypala zbyt dużo, można uzyskać udar cieplny. O wiele przyjemniej jest się opalać, gdy słońce nie jest zbyt intensywne. Najlepszy czas na opalanie to od 9 do 11 rano i od 16 do 19 wieczorem. Aby uzyskać dobre opalanie, poświęć trochę czasu, ale opalanie będzie bardziej równomierne niż opalanie w środku dnia. Leżąc na plaży (praca w ogrodzie bez ubrań) najlepiej nie więcej niż 2 godziny dziennie.
  Aby uzyskać od słońca tylko korzyści (w postaci pięknej opalenizny i witaminy D). musisz stopniowo brać kąpiele słoneczne. Oznacza to, że po zimie nasza skóra nie przyzwyczaiła się do dawki ultrafioletu, którą chcesz jej dać. Że nie było reakcji alergicznej, nie spiesz się do opalania. Wychodząc na słońce, opalać się pierwsze 5 minut dziennie, potem 7 ... stopniowo przynosić czas do 2 godzin. Nie należy natychmiast wychodzić na słońce w niektórych kąpieliskach (kostiumach kąpielowych). otwórz stopniowo ciało, pierwsze dłonie, potem nogi. A kiedy skóra przyzwyczaja się do słońca, możesz już opalać się w telewizji. Gwarantujemy, że nie spalisz skóry i nie uzyskasz gładkiej opalenizny. Każdy wie, jak trudno jest oprzeć się pokusie, aby jak najszybciej się opalać. Zapewniam cię, że opalenizna, nabyta stopniowo, będzie wyglądać znacznie lepiej niż zeskrobywanie z wypalonej skóry
  Szczególnie ważne jest, aby chronić twarz, oczy i włosy przed działaniem promieni słonecznych. Aby uchronić się przed palącym słońcem, nie zapomnij założyć czapki i okularów przeciwsłonecznych. Jest to konieczne nie tylko podczas opalania się na plaży, ale także w słoneczny letni dzień.
<

?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
 • trzeba pić dużo wody, stosować krem ​​do opalania, po opalaniu stosować balsam i jeść pomidory

  A nawet wiersze Spike'a Milligana

  Na letnim morzu,
  Gdzie jest gorący piasek,
  Czasami jest miło
  Leżeć na chwilę.
  Ale nie radzę ci więcej:
  Przez trzy lub pięć
  Możesz zostać
  Spalone, pozbawione smaku mięso.  Powiązane artykuły

  Poprzedni

  Następna

 • Top Top