Jak połączyć taki obraz kraju matek

Knitting "naiwne kapelusze"

czapka skarpety z igłami do robienia na drutach Skarpetki lub "kapelusze" ze względu na swój niezwykły kształt zajęły silne miejsce w modzie młodzieżowej. Początkowo czapki tego stylu były noszone przez młodych mężczyzn i młodych mężczyzn, skutecznie podkreślając ich wizerunek.


Ale jak to często bywa, dziewczyny bardzo, bardzo szybko zaadaptowały tę "nowość" do swojej garderoby. Odpowiednia czapeczka dla chłopców i dziewcząt.


Jak zawiązać skarpetkę za pomocą igieł?

okrągłe igły dziewiarskie o średnicy 3-3,5 cm

150-200 g średniej wełny lub przędzy wełnianej

centymetrowa taśma do określenia rozmiaru czapki.


Kupując nitkę na czapkę, wybierz preferencje, których waga 100 g zawiera 250m.

To, na przykład, Magia Super Excellence Magic Super Moher, Vita Angora, VITA czystej wełny, VITA Stella Adelia Jessica Adelia Justin Adelia Olivia, Siemionowskaja Swietłana, Nowa Zelandia Trinity.

Do dziania bardzo wygodne jest stosowanie okrągłych igieł na linii. Używając wiązania w kole, nie musisz szyć czapki na końcu pracy.

Jak pracować jako skarpetki z dzianinowych czapek z igłami

Przede wszystkim, używając taśmy centymetrowej, zmierz obwód głowy, na którym zamierzasz zrobić na drutach kapelusz. Powiedzmy, że masz 56 cm, co oznacza, że ​​zrobisz na drutach kapelusz o 56-tym rozmiarze.
Drugim ważnym krokiem jest określenie gęstości dziania. Co oznacza gęstość dziania? Jest to liczba pętli i wierszy potrzebnych do odpięcia płótna o wymiarach 10x10 cm. Co to znaczy przy tłumaczeniu na "prosty język" - poprawnie obliczyć ile pętli trzeba wpisać na początku pracy.
Pętle typu 22 i dzianiny 10 cm, wybrane do wzoru czapeczki. Żelazko przymocuj próbkę żelazkiem przez wilgotną szmatkę. Nie musisz zbytnio go wygładzać. Zrób to ostrożnie, lekko parując próbkę.


Zmierzyć przygotowaną próbkę wokół obwodu. Załóżmy, że masz próbkę 10 x 10 cm z 30 rzędami wiązanymi. Oznacza to, że gęstość dziania tego wzoru wynosi 2 pętle na cm i 3 rzędy na cm.
Oznacza to, że w przypadku czapki 56. należy wpisać: 56x2 = 112step i krawat 30cm, czyli 30x3 = 90 rzędów.
Do dziania męskiej wersji czapki nadaje się do dziania za pomocą gumki: 1x1 lub 2x2. W związku z przodu dzianina pętla 1 pętla, a 2-Rui pętli bełkot i powtarzać, jedna twarz, jeden zły krąg. Pętla twarzy zawsze znajduje się powyżej pętli twarzy, a pętla nad tylną pętlą. W związku z tym, podczas dziania za pomocą elastycznej taśmy 2x2, dziergamy dwie pętle na twarz, dwie płatwie w kółko. Pętle twarzy są zawsze powyżej przednich pętli, a szlufki na grzbietach.
Podczas dziania kobiecej wersji czapki możesz bezpiecznie zawierać symetryczne lub asymetryczne plecionki. Lub użyj wybranego wzoru, związaj pre-15 cm z dowolną gumą, którą lubisz. Jest to niezbędne do wygodnego dopasowania czapki podczas noszenia.

skarpety na drutach Tak więc dokonałeś odpowiednich pomiarów i obliczeń pętli, zakupiłeś przędzę i jesteś gotowy na drut.
Wpisz wymaganą liczbę pętli na okrągłe igły do ​​robienia na drutach. I dzianiny w kółku, za pomocą żyłki, wcześniej wybrany wzór 25-27 cm w górę. Będziesz miał dzianinę w postaci fajki. 25 cm, zaczynają zmniejszać pętli provyazyvaya 2 pętle z każdego trzeciego rzędu, aż pozostanie w igłowy 3 pętli. Z malejącymi pętlami, dzianiny tkaniny z ściegu podwiązki. Oderwać przędzy z Hank, pozostawiając około 10 cm, i wyciągnąć ją przez pozostałe trzy pętle dzianiny je ze sobą i zapewnienie koniec drugiej stronie.

Jestem trochę myślącą "niegrzeczną matką". Dziecko uczy się i wszystko w porządku. Złoty medal jest już w domu, wisi w zakurzonych miejscach w widocznym miejscu. Twój mózg w głowach córek wciąż nie może być zainwestowany, więc musisz zarządzać pakietem fabrycznym. Na każdym spotkaniu pochodzą z otwartym umysłem noworodka: uzasadnione pytania innych odpowiedzialnych matek, takich jak „Jak zdecydowałeś №768 od strony 878 787 podręcznik zaslantsev-Mars” wprowadził mnie do zadyszki. Jednak nie ignorowałem konfliktu z nauczycielem. Ale udało mi się go rozwiązać przy jak najmniejszych stratach. Jak? Powiem ci o tym w moim wpisie.

Postanowił napisać, jak dla mnie ten najbardziej rodzinny budżet jest prowadzony. Wiesz, ja sam nie nauczyłem się siedmiu kroków na moim czole i dzięki próbom i błędom nauczyłem się, jak prowadzić rachunkowość domową. Dla siebie znalazłem "złoty środek" i obliczyłem "złotą zasadę".Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top