Jak pokonać zielonego węża dla alkoholizmu, nie!


Jak pokonać "zielonego węża"?

Alkoholizm, podobnie jak każda inna choroba, wymaga długiego i poważnego leczenia, którym zajmują się wyspecjalizowani lekarze-narcyści.Alkoholizm. jak każda inna choroba, wymaga długiego i poważnego leczenia, którym zajmują się wyspecjalizowani lekarze-narcyści.

Powszechny mit, że kobiecy alkoholizm jest trudniejszy do wyleczenia niż męski alkohol, to tylko połowa. Ciało słabszej płci szybciej przyzwyczaja się do alkoholu, który jest żyzną glebą dla rozwoju choroby, ale proces leczenia jest taki sam dla obu płci.

Od niepamiętnych czasów okazało się, że społeczeństwo jest niesprawiedliwe wobec kobiety i jej dolegliwości. Picie kobiet jest pogardzane, społeczeństwo się od nich odwraca. Kobieta jest najtrudniejsza do podjęcia decyzji o pomocy ze strony personelu medycznego. Chcę ukryć swoje upodobania przed innymi, a czasami kobieta jest zaangażowana w myślenie o sobie, że może w każdej chwili się zatrzymać. W tym samym czasie człowiek pijący jest zawsze wspierany przez swoją kobietę. Jego problemy stają się powszechnymi problemami. Kobieta zabiera go do lekarza, wspiera go przez cały okres leczenia, pomaga mu przyzwyczaić się do nowego trzeźwego życia. Jeśli mężczyzna odwróci się od swojej pijącej kobiety, jego społeczeństwo będzie ją wspierać i oskarżać. W tym samym czasie takiej kobiecie nie zostaną wybaczone i oskarżone o słabość, niechęć do uratowania jej rodziny.Z tych powodów, aby kobiety ukrywają swoje uzależnienie od społeczeństwa, dopóki wynik nie ma wpływu na wygląd pitnej (są obrzęki, duszność, niezdrowej cerze, gwałtownie pogarszać w naturze). I ten etap choroby jest traktowany znacznie trudniej zarówno u mężczyzn jak i kobiet niż w początkowej fazie. Znając stosunek społeczeństwa do pijącej kobiety, pije sama. Zarówno dorosłe dzieci, jak i mąż mogą je porzucić, gdy dowiedzą się o jej problemie. Chociaż jest ważniejsza od mężczyzny, potrzebuje wsparcia. Ogólnie tylko jej rodzina może uratować kobietę. Musi czuć wsparcie, wiedzieć, że nie odwraca się od niej, czuje się przydatna. Kobieta będzie łatwiej odzyskać i znowu poczuje radość życia, jeśli wie, że ktoś jej potrzebuje.

I nie obawiaj się, że po procesie leczenia kobieta podczas każdej uroczystości będzie musiała nieśmiało mrucząc "Przepraszam, nie mogę" i zrezygnować z alkoholu. Doświadczeni lekarze pomogą nie tylko pozbyć się uzależnienia od alkoholu, ale także nauczą odmierzonego używania alkoholu.

Zapobieganie problemom zawsze jest łatwiejsze i lepsze niż rozwiązanie problemu. Dlatego kobiety powinny przestrzegać trzech wskazówek:

- ich problemy i kłopoty musimy nauczyć się przetrwać obok specjalisty, zamiast znajomego, który może albo wesprzeć ideę napoju lub nawet cieszyć, takie problemy nie miałby go;

- zwłaszcza kobiety, w rodzinie, które mają (lub były) pijące krewnych, szczególnie mężczyzn. Uzależnienie od alkoholu jest przenoszone na poziomie genu;

- Początek matki, pragnienie stworzenia rodziny i poczucia miłości, prędzej czy później budzi się u każdej kobiety. Dlatego staraj się zorganizować życie osobiste, nawet jeśli kariera pochłania wszystkie myśli i wydaje się, że nadal możliwe jest stworzenie rodziny.

Odpowiedz, aby opublikować


Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top