Jak pokonać publikację Green Snake, artykuły


Jak pokonać publikację Green Snake, artykuły
Witajcie drodzy czytelnicy portalu Inva-Life.ru. Ludzie piją i jest bardzo źle. Ilu znam tych, którzy byli normalni, mieli dobre życie iw pewnym momencie wzięli i spali.Powody mogą być różne: od problemów w życiu prywatnym ze złej firmy. Osoba sama się nie upije, chyba że później, gdy stanie się alkanautem.

W inny sposób alkohol jest również nazywany "zielonym wężem". Tak, kiedy pijesz, jest zielone, a potem stajesz się zielony. Jak można go pokonać?

Ludzie mówią, że musisz mieć siłę woli. lub jak mi kiedyś powiedział jeden z towarzyszy - siła i wola.

Oczywiście, teraz możesz się uśmiechnąć, że jesteś pijany. Człowiek nie jest bestią, nie pije więcej niż wiadro. Chociaż nadal twierdziłbym, że w tej kwestii. Małe wiadro może pić. Konsekwencje będą wtedy wielkie, ale fakt jest faktem.

Aby pokonać zielonego węża, musisz przestrzegać następujących zasad:

1. Nie wychodź z domu.

Oczywiście istnieje ryzyko, że staniesz się nietowarzyski, ale co możesz zrobić, gdy problemy zaczynają się od tego biznesu, wtedy musisz uciekać się do różnych sposobów walki.

2. Nie pij alkoholu w domu.

Po co korzystać, jeśli zamykasz w domu, gdy jest alkohol. Ty i w domu będziecie walić. Cały alkohol musi zostać pochowany lub wypić przed walką z wężem.3. Nie zaprzyjaźniaj się z nikim.

Masz na myśli złe towarzystwo, które może cię zepsuć. To ulica sprawia, że ​​ludzie są największymi pijakami.

Kiedy to zrobisz, będziesz wiedział, że jeśli pijesz co najmniej 10 gramów, może stać się zły.

5. Skontaktuj się z lekarzami, może nawet udaj się do szpitala.

Pamiętaj, że alkoholik nigdy nie przyzna, że ​​ma problemy. Dlatego konieczne jest leczenie. Napoleon też czasami musi zostać.

6. Poproś o pomoc przyjaciół.

Przyjaciele. bliscy ludzie - mogą pomóc ci stanąć na nogi i żyć normalnie na trzeźwo.

7. Aby zwrócić się do wróżka.

Być może jesteście zgubieni i tak się dzieje. Szczerze mówiąc, nie wierzę, że mogą pomóc, ale możesz spróbować.

8. Zmień wiarę.

Pomyśl o pomocy? Nie powiedziałbym, że jeśli ktoś jest fanem "zielonego węża", to może także śpiewać ludziom z wiary. A co się stanie? Ciągły chaos.

9. Aby zrobić coś pożytecznego.

Czasami ludzie piją, ponieważ nie mają nic do roboty. Wtedy, gdy dana osoba ma wiele rzeczy do zrobienia, rodzinę, dzieci, nie ma czasu na nadużywanie alkoholu.

10. Po prostu miej umysł.

Ludzie, którzy go mają, nigdy nie przyznają się do poziomu alkoholika. Pij, pij, ale nie upij się.

I w końcu. Każdy, kto napotkał problem alkoholizmu, wie, jak trudna jest ta choroba i jak trudno jest zrezygnować z alkoholu. Jednak współczesna medycyna rozwinęła wiele różnych metod pozbywania się uzależnień. Z tego powodu, każdy może odebrać tę opcję leczenia (może to być kodowanie, wniosek z twardego picia z pomocą wlewu kroplowego, coś innego łączny), aby pomóc poradzić sobie z uzależnieniem od alkoholu. Co więcej, teraz taka usługa jak narkolog w domu jest dość powszechna i może pomóc wydostać się z picia alkoholu lub zacząć leczyć tę chorobę! Od kiedy zwykle człowiek jest trzeźwy - nie chce iść do narcyka, a kiedy jest pijany - nie może iść.

Nie narażajcie się na taki stan, kiedy wasz kot lub pies z waszej strony stoi przed bramą lub karaluchy uciekają, aby odejść, lepiej jest iść na pożyteczne naturalne soki.

źródło: Inva-Life.ru
Zdrowie dla Ciebie i Twoich bliskich! admin portal AllaPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top