Jak pobrać film na Androida szczegółowy opis sposobów

Należy zauważyć, że specyfika systemu plików używanego w systemie operacyjnym Android nie pozwala na pracę z plikami większymi niż 4 GB. Jeśli więc chcesz pobrać film pełnometrażowy z rozszerzeniem Full HD, być może będziesz musiał podzielić go na dwie lub trzy części. Można to zrobić za pomocą specjalnego oprogramowania (na przykład narzędzia Video Edit Master).Pobierz filmy przez Internet

Jeśli masz nieograniczone połączenie z siecią globalną, możesz pobierać filmy na urządzenie mobilne bezpośrednio z Internetu. W takim przypadku możesz pobrać na dwa sposoby:

  • Poprzez menedżerów aplikacji;
  • Z pomocą klientów torrent.


Jako przykład zastanów się, jak pobrać film z Internetu poprzez Download Master:

Rozpocznie się pobieranie wybranego pliku, po czym pojawi się ono w folderze pobierania. Proces pobierania zostanie wyświetlony w odpowiednim oknie. Jeśli to konieczne, możesz zatrzymać go, naciskając przycisk Wstrzymaj lub całkowicie usunąć za pomocą polecenia Usuń.

Menedżerowie pobierania rzadko pozwalają na pobieranie danych z sieci z maksymalną prędkością, ponieważ jest ona ograniczona możliwościami udostępniania plików. Dlatego do pobierania na filmy z systemem Android częściej używane są klienty torrentowe.

Najpopularniejszymi klientami torrentowymi dla Androida są:

Po pobraniu filmu możesz go otworzyć za pomocą odtwarzacza na Androidzie. Sam plik torrentowy lepiej jest usunąć, ponieważ nie będzie już dla ciebie przydatny.

Jednym z narzędzi, które pozwalają pobierać filmy z YouTube i VK na Androida, jest internetowa usługa Clip Converter. Działa on w następujący sposób:Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top