Jak pisze Piotr w swoich odpowiedziach

Jak Peter odpowiedzi na stronie internetowej pracy?

Peter Answers jest popularną stroną wśród jokerów i jest w kompletnym pakiecie typowej strony o oszustwie. Strona internetowa ma niesamowity wygląd Opublikowany w subtelny sposób, który zmusza użytkowników do zadawania pytań związanych z przyszłością.Gdy dojdziesz do strony docelowej witryny, znajdziesz pole petycji i pytanie o skrzynkę. Oczywiście spotykasz się również z Peterem, który jest medium, którego należy traktować z wielkim szacunkiem i zaufaniem. Jeśli "czuje, że nie dajesz pozytywnych wibracji, odmówi odpowiedzi na twoje pytanie. Dlatego z wielką wiarą w umysł musisz złożyć oświadczenie. Zanim zaczniesz zadawać pytanie, musisz użyć werdyktu "Peter, proszę odpowiedzieć na następujące pytanie: w polu petycji.

Jednak najczęstszą odpowiedzią, jaką można uzyskać, jest "odpowiedź Piotra: dusze są różnymi pojęciami, które przeszkadzają w równym odpowiadaniu na pytanie." W niektórych przypadkach może nawet odpowiedzieć, Piotr odpowiada: "Nie zgadzam się odpowiedzieć". To sprawia, że ​​próbujesz ciężej i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego facet w biurze ma wszystkich odpowiadających na pytania i czy pozostajesz z tymi rozczarowującymi odpowiedziami?

Cóż, istnieje idea, która kiedykolwiek przyszła ci do głowy, że Peter jest tylko wirtualnym bytem w świecie Internetu. Jak ta wirtualna esencja, aby poczuć i zrozumieć te dusze i ich różne koncepcje? Odpowiedzi Petera mają sekret, który pozwoli ci poczuć się jak głupiec (wierz mi, ja też chciałem, kiedy odkryłem ten tajny kod). Po wejściu na stronę zobaczysz okno z prośbą o wpisanie pytania. Ale przed pytaniem, które poprosiłeś o złożenie petycji, proszę odpowiedzieć na następujące pytanie. Oto sztuczka. Musisz wpisać kropkę (.), Zamiast pisać petycję. Ta kropka (.) Wskazuje program, od którego masz zamiar rozpocząć pisanie odpowiedzi. Wtedy zobaczysz "P" pojawi się "kropka" (.) Wpisałeś. Następnie musisz wpisać swoją odpowiedź (trzymając ją tak krótko, jak to możliwe). Program wyświetli słowa "Peter, proszę odpowiedzieć na następujące pytanie:" a nie odpowiedź w petycji, dopóki nie wpiszesz odpowiedzi.Gdy skończysz pisać odpowiedź, musisz dodać jeszcze jeden "punkt" (.), Jak wskazano na końcu odpowiedzi. Wszystko, czego brakuje w zdaniu, można uzupełnić, dodając dwukropek (:), a to pozwoli na pytanie o przestrzeń. Teraz po prostu wpisz pytanie w odpowiedzi, którą napisałeś powyżej, i kliknij OK. Program automatycznie poda poprawną odpowiedź. Odpowiedzi od Petera są tak łatwe.

Techniczne do tego

Dla tych, którzy są spragnieni odpowiedzi na pytania dotyczące skryptów w tle, strona internetowa zintegrowała skrypt TSA PeterAnswers pod nazwą ". Aspen chroni ich sekret. To nie pozwoli nikomu zobaczyć skryptu bez dostępu do plików serwera WWW. Kiedy naciśnięty jest jeden klawisz na klawiaturze komputera, prowadzi to do powrotu postaci. Jest to metoda obsługi zdarzeń "onkeypress". Ale w tym przypadku wszyscy wydają się identyczni, ale w rzeczywistości tak nie jest. Po "zerach" pojawia się "o", po którym następują dwa zera i trzy "o". Druga funkcja to również "O", zero i jeszcze jedna litera "O", a na końcu cztery zero. W przypadku metody onkeydown obsługi zdarzenia, pojedyncza funkcja przetwarzająca tekst jest wprowadzana w każdym polu. Zwraca wartość tekstową w polu. W rzeczywistości istnieją cztery różne funkcje, które obsługują każde kliknięcie klawisza. Tak więc w polu "petycja" skrypt ASP zwraca wszystkie typy. Ale kiedy widzi (.), Jego wygląd jest oczekiwanym zdaniem - proszę Piotra. ". A co dzieje się w odpowiedzi na twój typ? Cóż, to będzie zapisane, dopóki nie wpiszesz (.). Następnie, po naciśnięciu przycisku, zapisany tekst będzie widoczny w postaci odpowiedzi Piotra.

Peter Odpowiedź na wirtualny tarot dać prawdziwą odpowiedź?

W tej chwili prawdopodobnie już odgadłeś, odpowiedź na to pytanie. Odpowiedzi Petera nie są autentyczną stroną wróżb i astrologii. To jest dowcip oszustów, których gracze nie wiedzą o prawdziwej sztuczce dla całego procesu. To oszustwo, którego możesz użyć do oszukiwania znajomych, którzy wierzą w antynaukowe sztuczki, takie jak wróżby.

Jeśli masz przyjaciela, który jest błogo nieświadomy magicznej tajemnicy, potraktuj ich z dokładnymi odpowiedziami do tego wirtualnego medium i zobacz, jak szokują ich wyrażenia!Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top