Jak osiągnąć idealną figurę idealnej sylwetki i odżywiania

Idealna kobieca postać zawsze będzie przedmiotem męskiego podziwu i kobiecej zazdrości, ponieważ jest to nieodzowny atrybut piękna. Rzadko, komu z natury nadaje się idealne ciało, jest to zwykle wynikiem ciągłej pracy nad sobą i dlatego takie dziewczyny zasługują na szacunek. Zamiast wzdychać patrząc na modelki spacerujące wzdłuż wybiegu i myśleć, że nie możesz osiągnąć takiej figury, możesz po prostu zmienić swój zwykły styl życia i zacząć podchodzić do figury swoich marzeń.Jak osiągnąć idealną figurę idealnej sylwetki i odżywiania

Od razu trzeba uzupełnić, że przez tydzień nie osiągniesz koniecznych rezultatów, jeśli naprawdę zdecydujesz się rozpocząć walkę o swoją figurę, będziesz musiał prowadzić ją bez przerwy. Poza tym nie będziesz w stanie nic zrobić, jeśli zaangażujesz się w rajdy, to znaczy, na przykład, po upływie jednego lub dwóch dni, gdy zastosują się do wszystkich zaleceń, a następnie zapomnisz o nich przez cały tydzień, regularność jest ważna w tej kwestii.

Rodzaje cyfr

Na początku zdecyduj, jaki rodzaj postaci masz. Wyróżnia się trzy typy figur: asteniczne, hyperstheniczne i normosteniczne.
  1. Asteniczny wyróżnia się długimi kończynami, cienkimi i wystającymi kośćmi. Mięśnie jako całość są słabo rozwinięte i ten typ jest najmniej skłonny do pełności.
  2. Postacie hiperstheniczne wyróżniają się szerokimi kośćmi, a kobiety tego typu mają skłonność do otyłości.
  3. Normalny typ figury ma najbardziej optymalne proporcje ciała.

Jak zrozumieć, jaki typ postaci masz? Weź swoją dominującą dłoń i zmierz obwód jej nadgarstka: 18,5 cm - postać hipersthezyjna, 16 - asteniczna, w przedziale od 16 do 18,5 cm - figura normostyczna.

Jak osiągnąć idealną figurę idealnej sylwetki i odżywiania

Anasteniki mają najwięcej szczęścia, mogą umiarkowanie jeść słodycze i nie przytyć, ale często ich sylwetki nie wyglądają zbyt atrakcyjnie z powodu braku ulgi, ale można to łatwo osiągnąć poprzez trening.Normostenics, w celu osiągnięcia idealnej figury, należy przestrzegać pewnych zasad żywienia i angażować się w aktywność fizyczną.

Hipersthenics są trudniejsze niż wszystkie, ponieważ już tak po prostu nie jedzą ciasta lub tłustego mięsa. Należy jednak rozumieć, że jest to tylko jeden czynnik wpływający na twoją konstytucję i nie odgrywa decydującej roli w kształtowaniu postaci. Możesz spotkać się z hypersthenics z postacią tak pięknie zbudowaną, że nigdy nie zauważysz obecności szerokich kości i wielkości figury, lub możesz spotkać się z astenią bardzo dużej cery. A ten drugi może twierdzić, że wszystko jest winne za jego skłonność do pełni, ale w rzeczywistości przyczyną tego jest jego niewłaściwa dieta i sposób życia.

Idealna figura i jedzenie

Prawidłowe odżywianie jest niezbędnym warunkiem na drodze do postaci idealnej. Jeśli aktywnie uprawiasz sport, a potem wrócisz do domu i wchłoniesz całą zawartość lodówki, nie zrobisz żadnego postępu.

Jakie są podstawowe zasady, których należy przestrzegać w diecie? Nie torturuj się dietą i cierpisz na ciągłe uczucie głodu, ważne jest to w diecie - to wybór jedzenia i ich kombinacji. Możesz nawet jeść w nocy, najważniejsze! Posiłki na talerzu powinny być dużo, ale co najmniej 60% warzyw i owoców.

Jak osiągnąć idealną figurę idealnej sylwetki i odżywiania
  • Jest mięso lub nie - osobisty wybór dla każdego, ale jeśli nie chcesz zdobyć dodatkowych kilogramów, zjedz chude mięso - pierś kurczaka, czerwone mięso.
  • Ale ryby można spożywać bez obaw, jest to bardzo przydatne dla zdrowia i urody. Tylko te wszystkie produkty najlepiej nadają się do ugotowania, ale jeśli nie jesteś fanem tego typu potraw, to przynajmniej zamień je na gulasz. Co znajduje się na półce? Smażone ziemniaki i makaron - na pewno są pyszne, ale owsianka i duszone warzywa nie są mniej smaczne i większość ich diety powinna być nimi, a ziemniaki z makaronem mogą być dozwolone, kiedy naprawdę chcą.
  • A teraz o soli. Sól jest naszym ukrytym wrogiem, jeśli wiemy dużo o cukrze i wiemy, że nadmierne spożycie szkodzi naszej figurze, niebezpieczeństwo soli jest niedoceniane przez wielu. Żywność lepiej jest solić niż solić i ogólnie staraj się używać jej tak mało, jak to tylko możliwe.
  • Podobnie jest z cukrem i lepiej spożywać go rano, na przykład dodając kilka łyżek cukru do herbaty lub kawy, lub jedząc słodkie ciasto z niesłodzoną herbatą. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo ważne jest, aby mieć dobre śniadanie, więc nie tylko będziecie zaopatrywani w energię, ale równomiernie rozprowadzą wasze kalorie i ochronią was przed nadmiernym wchłanianiem pokarmu przez cały dzień.
  • Również ci, którzy chcą schudnąć, powinni zminimalizować spożycie jaj, wystarczy kilka jaj tygodniowo. Jajka zawierają w nadmiarze białko, a dodatkowe białko ma właściwość przechowywania w magazynach tłuszczu w ciele.
  • Orzechy w rozsądnych ilościach mogą, a nawet potrzebują, są odżywcze i użyteczne.

Ciekawe wiadomości:Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top