Jak osiąga sukces - wskazówki

Jak wygląda sukces

Ludzie sukcesu są traktowani inaczej. Są zazdroszczeni przez innych, a niektórzy uważają, że sukces jest wtedy, gdy mają szczęście, lub po prostu jesteś we właściwym czasie we właściwym miejscu. Co ci ludzie wiedzą o sobie i o życiu? Zobaczmy, jak nadchodzi sukces.Wybrani ludzie wspiąć się na szczyt, poprawić usługę, są one przyznawane za wybitne osiągnięcia, podróżują do odległych krajów, są traktowane odmiennie od zwykłych ludzi, zazdrość ich okolice. Niektórzy uważają, że sukces jest wtedy, gdy masz szczęście lub po prostu jesteś we właściwym czasie we właściwym miejscu. Co ci szczęśliwi ludzie wiedzą o sobie i o życiu, które muszą dzielić z innymi? Zadaję to pytanie od 30 lat i poświęciłem dużo czasu i wysiłku, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie. Zobaczmy, jak nadchodzi sukces.

Ludzie sukcesu wiedzą o tym

Próbują zrozumieć, co lubią robić, jakie talenty mogą zaoferować innym i ciężko pracować nad tym, co uważają za ważne. Ted Murphy, mój znajomy zawodowy golfista, uczy ludzi tej wspaniałej gry od 20 lat. Większość jego uczniów to młodzi chłopcy, którzy po raz pierwszy przychodzą na stronę. Ted uczy wielu ludzi za darmo, ponieważ chce przenieść swoją sztukę na innych. Szczególna przyjemność przynosi Tedowi zwycięstwo jego byłych uczniów w konkursie golfa. Ludzie sukcesu znają wartość swoich sukcesów i chętnie przekazują swoje umiejętności innym.

Ludzie sukcesu przestrzegają pewnych norm

Jednym z powodów, dla których amerykańskie towary i usługi tracą konkurentów z innych krajów jest to, że nie mamy standardów. Pojawił się przypadek, kiedy wróciły towary niskiej jakości wysłane przez amerykańską firmę, a teraz towary są kupowane od konkurenta. Mój menedżer w dużej Business College powiedział kiedyś: „Ja nie wysłał ten list jest pełen błędów i nie ma ani słowa o naszych nowych kursów Jest to konieczne, aby zmienić ...” Zbyt często ludzie rezygnują z norm w pracy, w szkole lub w domu. Ludzie sukcesu tworzą normy i wymagają przestrzegania norm innych.

Nie męcz się służeniem innym

Stara mniszka zmarła w biednym kraju przez wiele tysięcy kilometrów od domu. Całe życie spędziła w misjach, niosąc pomoc i nadzieję ubogim. Ksiądz na łożu śmierci zapytał: "Siostro, czy boisz się umrzeć?". Umierająca mniszka odpowiedziała: "Nie, Ojcze Święty, to nie jest straszne, wstydzę się umrzeć, bo tak mało zrobiłem ludziom". Kobieta, która pracowała 55 lat, uważa, że ​​jej nie wystarczy. Jest to cecha wspólna dla wszystkich odnoszących sukcesy ludzi - oni nigdy nie przestają pomagać innym.

Ludzie sukcesu odnoszą się do małych rzeczyWzywają tych, którzy do nich dzwonili, nie zapominają powiedzieć "dziękuję", piszą listy i utrzymują dobre relacje ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi. Wiedzą, że sukces jest procesem i podejmuje wysiłki, aby go normalnie. Rozumieją wagę dobrej opinii i starają się pozostawić dobre, niezmiennie pozytywne wrażenie o sobie.

Ludzie sukcesu są wytrwali

Mam przyjaciela. Jest pisarzem. Od ponad 20 lat pisze artykuły, książki, podręczniki i wysyła je do wydawnictw, ale większość jego dzieł nie jest akceptowana przez wydawnictwo. Na początku swojej kariery pisarskiej tak chętnie przyjmował odmowy, że nawet myślał o zaprzestaniu pisania i robieniu czegoś innego. Ale im więcej pisał, tym bardziej był przekonany, że może odnieść sukces w tym trudnym zawodzie. Wkrótce przystosował się do wysyłania odrzuconych rękopisów do innych wydawców dosłownie tego samego dnia, w którym je otrzymał. Wierzył w siebie i swoją pracę. Dziś jest jednym z czołowych pisarzy w swoim gatunku

Ludzie sukcesu kochają się

Oscar Wilde powiedział: "Zakochasz się w sobie, zaczynasz powieść, całe życie". Aby podbijać innych, musisz zrozumieć siebie i dbać o siebie. Nie musisz być arogancki, ale potrzebujesz uważnego zrozumienia swojej wartości, stałej wiary w swoje sukcesy. Jeśli kochasz siebie, wpływa to na wszystko, czego nie podejmujesz.

Wybrani ludzie dążą do zwycięstwa

Ludzie sukcesu dążą do wygrywania wszędzie - w kartach, w piłce nożnej z sąsiednim wydziałem, rywalizując o miejsce szefa tematu, w walce o miejsce wiceprezesa firmy. Ludzie sukcesu są zdeterminowani, by wygrywać we wszystkim

Ludzie sukcesu nie są wymieniani na drobiazgi; ich marzenia są znaczące

Wszyscy ludzie na świecie mogą marzyć, ale tylko niewielka część wie, jak przetłumaczyć swoje marzenia na rzeczywistość. Wymaga to codziennej ciężkiej pracy. Pewien wybitny kierownik powiedział: "Możesz wejść do windy windą, ale jeśli jest zepsuta, musisz iść." Możesz marzyć o osiągnięciu szczytu w określonym obszarze, zawodzie lub sztuce. Marzenie o szczytach. Wyobraź sobie, jak je osiągasz, staraj się podnosić każdego dnia trochę wyżej. Tylko w słownikach słowo "zwycięstwo" stoi przed słowem "praca", w życiu wszystko jest inne.

Wybrani ludzie wyznają filozofię, która działa dla nich

Kiedyś Elvis Presley został zapytany o swoją filozofię życia. "Moja filozofia jest prosta" - odpowiedział - "Potrzebuję kogoś, kto by kochał, czekał na coś i zrobiłby coś". Ludzie sukcesu wiedzą, że sukces oznacza odpowiedzialność. Ludzie zaczynają postrzegać cię jako model - członków twojej rodziny, kolegów w pracy, członków twojej organizacji społecznej i ludzi, z którymi chodzisz do kościoła. Weź na siebie odpowiedzialność, która przyniesie ci sukces i stanie się wzorem dla innych. Jest tak mało modeli godnych naśladowania na świecie.

Ludzie sukcesu mają ideały

Jeden odnoszący sukcesy nauczyciel opowiedział uczniom o swoich ideałach. Jego pierwszym ideałem jest jego matka, irlandzka emigrantka, która pracowała jako sługa za 5 dolarów tygodniowo. Kolejnym ideałem jest jego ojciec, pracownik mający tylko osiem klas, który pracował od rana do wieczora, aby wesprzeć dużą rodzinę. Ci ludzie nigdy nie rozmawiali na kolacji o Plato, ani o Arystotelesie czy Sokratesie, ale nauczali przyszłego nauczyciela etyki pracy, uczciwości i troski o innych. Ludzie sukcesu budują swoje życie na solidnych fundamentach, które dają im ich ideały

Ludzie sukcesu są zawsze szczęśliwi, ponieważ przez ciągłą pracę przygotowują się na trudności życiowe. Ustawiają normy i obserwują je. Nie spoczywają na laurach, cały czas pracują, aby utrzymać swoją reputację. Dbają o małe rzeczy, których inni nie mają wystarczająco dużo czasu. Wstaną po upadku i idą do celu. Wybrani ludzie starannie wybierają swoje ideały i ciężko pracują, aby osiągnąć zwycięstwo we wszystkim, za co się podejmują.Poprzedni

Następna

Top Top