Jak określić jakość biżuterii

Jak określić jakość biżuterii

Fryzura, makijaż, kostium, buty, torebka ... Przemyślane i przemyślane szczegóły. Ale aby ukończyć zdjęcia, czegoś brakuje ... To "coś" - stylowa biżuteria kostiumowa, która położy kres twojemu wizerunkowi, nada jej wyjątkowego "podświetlenia".Wybór biżuterii kostiumowej jest teraz naprawdę ogromny. Różnorodne materiały, farby, modele i ceny mogą stanowić ślepy zaułek. Jak nie dać się pogubić i wybrać to, co naprawdę ci odpowiada? Spróbujmy zrozumieć.

1. Spójrz na producenta

Uznani i niezrównani mistrzowie biżuterii są tradycyjnie uważani za Włochów. Wymyślili szkło Murano, z którego biżuteria jest czasami droższa niż biżuteria. Ale jakość takiej biżuterii - ta, która nie jest wysoka, będzie ci wiernie służyć przez wiele lat, nie straci znaczenia, nie zniknie i zniknie. Włoska biżuteria z innych materiałów również Cię nie zawiedzie - na wypadek gdybyś poprawnie połączył ją ze sobą iz ubraniami.Bardzo dobra koreańska, polska, czeska biżuteria. Nawiasem mówiąc, jakość biżuterii kostiumowej zależy nie tylko od jej odporności na pękanie i wypalenie farb. Ważne jest, aby wiedzieć, które materiały zostały użyte w produkcji. Dość powszechnym metalem, który stanowi podstawę tanich koralików, pierścieni i bransoletek, jest nikiel, który może powodować alergie.

2. Spójrz na siebie

Istnieje prosta ogólna zasada, która pomoże ci wybrać przy wyborze biżuterii.

Można go sformułować po prostu: "subtelny - subtelny, a duży - duży". Jeśli masz cienką szyję, wąskie nadgarstki i cienkie palce, wybierz cienkie naszyjniki, koraliki, bransoletki i pierścionki. Masywna, nieporęczna biżuteria w tym przypadku będzie wyglądała nieharmonijnie i ciężko.

Jeśli chcesz nosić duży nieporęczny pierścionek, to pamiętaj, że taka biżuteria woli pozostać w dumnej samotności. Więc nie nosić kilku z tych pierścionków z rhinestone, będą przesłonić piękno nawzajem. Idealnym rozwiązaniem dla dużego pierścienia jest palec serdeczny, ale można go umieścić na środkowym.

3. Spójrz na kolor

Jasne kolory i plastik - doskonała opcja dla młodych ludzi, którzy nie są przeciwni flirtu, mają skłonność do przygód. W bardziej dojrzałym wieku kolor powinien być traktowany dokładniej, często dając pierwszeństwo klasycznym: czarnym, białym i odcieniom metalu. Biżuteria na wieczór i na uwolnienie do światła musi być wyjątkowo surowa i droga. Akcenty Aleapowaty w tym przypadku mogą zniszczyć wszystkie przygotowania i zaćmienie (w złym sensie, niestety) nawet najbardziej luksusowej sukienki.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top