Jak odmówić szczepień na podstawie prawnej formularzy wniosku, ruch życia

Jak składać oświadczenia, skargi, roszczenia i inne odwołania:

Istnieje również luka w przepisach dotyczących tej sprawy.

  • Istnieje lista przeciwwskazań do szczepienia. Oznacza to, że wystarczy powiedzieć lekarzowi, że ta szczepionka, kiedy robiłeś to ostatni raz, była silną reakcją. Więc jesteś poważny człowiek powiedzieć, że ostatni czas trzeba po szczepionce była temperatura do 41 ° C i obrzęk 10 cm. Powiedzmy, że umiera z szczepionki w czasie ostatecznym, i ledwo świeższe. Jeśli powiesz to na serio, lekarz nie ma prawa cię zaszczepić i musi zabrać cię ze szczepienia tą szczepionką, na którą miałeś silną reakcję. Tak, i nie ryzykuj, aby osoba wzięła odpowiedzialność za możliwe komplikacje.
  • Jeśli twoja historia medyczna jest zapisana na karcie. Możesz zniszczyć swoją kartę gdzieś. Przed pójściem do kliniki. Umów się na wizytę u lekarza. Weź kartę i idź. Karta zaginęła, a twoja historia medyczna nie. I możesz bezpiecznie powiedzieć następnym razem do lekarza, że ​​jesteś zaszczepiony, wszystko to jest naprawione na karcie, ale problem polega na tym, że karty nie można znaleźć w rejestrze.

Jeśli nie wierzysz, stań na własną rękę. Jeśli powiesz o szczepieniu, które zostało właśnie wynalezione, a jedno z pierwszych zostało zaszczepione. W porządku, pomyśl, że pomieszałeś się z inną szczepionką. Ale widząc twoją determinację napiszę ci niezbędne informacje. Wydadzą miód, bez szczepień.


W pracy spotkasz się również, jeśli powiesz o takiej komplikacji.

Jeśli jednak odmawiają wydania certyfikatu, masz prawo złożyć wniosek z prośbą o wskazanie, na jakich podstawach ci odmówiono.Masz prawo odmówić szczepień. I dziecko jest zobowiązane do podjęcia zarówno w przedszkolu i w szkole. A dziecko nie ma z tym żadnych problemów. Ponadto im więcej osób obsługuje odmowy, tym łatwiej jest wszystkim odmówić przyjęcia szczepionki. I tak każda deklaracja zaprzeczenia jest małym zwycięstwem w zimnej wojnie. Otaczający świat przyzwyczaja się do odmowy szczepień, a Rosja staje się silniejsza i zdrowsza!

Formularze wniosków o odmowę szczepień:

Dziękuję bardzo za szczegółowe i zrozumiałe wyjaśnienie tego, o czym myślałem przez długi czas. Żyjemy w wiosce i, oczywiście, łatwiej jest sobie poradzić z systemem, ponieważ znani ludzie pracują, ale inne matki z miast będą bardzo dobre wiedząc, do czego mamy prawo! Mój najstarszy syn ma 8 lat, a już 4 lata odmawiam mu wszystkich szczepień. Plus wiele: wdzięczne dziecko))) i silny układ odpornościowy (to prawie nie chorują, dzięki Bogu), a wkrótce zostanie ur najmłodszych), które dręczyły mnie w jaki sposób chronić dziecko przed niepotrzebnymi szczepień ... Dzięki tobie znalazłem odpowiedzi na swoje pytania. Dziękuję bardzo! Teraz jestem dobrze uzbrojony i bezpiecznie wejdę w poród). Ludzie, słuchajcie i bądźcie zdrowi! Z poważaniem, szczęśliwa mamo.

Odmówiłem również szczepień, po tym, jak dziecko wykazało reakcję na szczepionkę przeciwko śwince i różyczce.

Z całego serca dziękuję za udostępnienie form odmowy dostępu do szczepionek. I takie kompletne informacje na temat ustawodawstwa w tej dziedzinie.

Dziękuję za informatsiyu.Eto bardzo ważne dla wszystkich mamochek.Ya dawna odmówić szczepienia, co dzieci robią w szkole, zawsze pisemnej odmowy, mojej córce nic delali.Ya myślę, że inne mamusie też uczyni dla siebie pewne vyvod.Spasibo ci świetnie!

Bardzo dziękuję za informacje i DZIĘKI DZIĘKI za formularze. Tylko zbierając informacje, zastanawiając się, jak najlepiej to zrobić. Teraz zamierzam odmówić szczepienia, a starszy syn, młodszy na 3,5 miesiąca, został zarażony DTP i poliomyelitis, zaczęły się konwulsje. O ile mówią, kogut w dupie nie ugryzie, nie odmówimy .. ((

Właśnie zaczynam walczyć, zanim druga strona szczepionek nie wiedziała. I gdzie dokładnie powinny zarejestrować aplikację "Oświadczenie o płaszcz i fluorografii" i "Wniosek o odmowę szczepień". w szkole lub w klinice? Chcę, żeby szkolna pielęgniarka wpadła za mną, ciągle grożąc.Poprzedni

Następna

Top Top