Jak nie wchłonąć czyjejś negatywnej - ezoterycznej informacji

Zły nastrój i pesymizm są zaraźliwe. I musimy nauczyć się opierać temu. Emocje, szczególnie takie jak strach, gniew, rozczarowanie, szok, są energiami. I zawsze możesz złapać tę negatywną energię, rozprzestrzenioną przez innych ludzi. Nawet nie zdając sobie z tego sprawy.Jak nie wchłonąć czyjejś negatywnej - ezoterycznej informacji

Wszyscy ludzie są gąbkami emocjonalnymi, ale stopień chłonności jest inny dla wszystkich. Niektórzy mogą swobodnie pływać w tłumie i masę negatywów, nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Dla niektórych zaburzenie to może prowadzić do samobójstwa.

Empatia jest tym, o czym mówimy.

Niektórzy ludzie z atakami paniki "infekują" cię, psują ci życie, ale nigdy tak naprawdę nie myślałeś o tym poważnie.

Z punktu widzenia energii negatywne emocje mogą mieć następujące przyczyny.

1. Możesz odczuwać czyjś ból jako własny.

2. "Ogólne" problemy stają się osobiście twoje.

W takich przypadkach empatia, szczególnie w połączeniu z impotencją, może wywołać poważną depresję.

Przestańcie absorbować emocje innych ludzi.

1. Ustal, jak bardzo wpływa na ciebie empatia.

Oto kilka charakterystycznych znaków, że jesteś empatą.

  • Ludzie nazywają cię nadwrażliwą lub zbyt wrażliwą. Nie wiedzą, że nie jest to komplement, a nie rozwiązanie.
  • Czujesz strach, niepokój i stres przekazywany przez innych ludzi. Dosłownie to czujesz.

Sama ta zdolność nie jest zła, ale musisz zminimalizować wpływ na siebie ludzi, którzy cię nie lubią lub których nie znasz.

Staraj się komunikować tylko z przyjaciółmi, współpracownikami i członkami rodziny. - Szybko męczysz się w tłumie.

To zajmuje kilka godzin imprezy, a pod prysznicem czujesz się wyczerpany, nieszczęśliwy i wyczerpany.

  • Hałasy, obce zapachy i nieustanna gadanina potrząsają nerwami.
  • Aby doładować, musisz być w stanie pełnego odpoczynku.
  • Ciągle zastanawiasz się nad tym, czego doświadczasz.

Próbujesz zrozumieć każde doświadczenie, aby zdemontować wszystkie sytuacje na półkach. Twoje uczucia łatwo zranić, ale unikasz konfliktów.

  • Jesteś "hojnym" rozmówcą i dobrym słuchaczem.
  • Ciągle jesteście związani gdzieś, aby dać sobie radę lub coś do transportu.
  • Intymność może czasem przerazić cię tak bardzo, że poczujesz ataki uduszenia i utraty siebie.


Zadaj sobie pytanie, co czujesz - swoje emocje lub innych? Skąd wzięły się te emocje? Strach i gniew prawie nigdy nie rodzą się w umysłach empat, ale są ich dobrymi nosicielami. Postaraj się określić, gdzie lub w kim jest generator twojego niepokoju. Być może telewizyjni mężczyźni dobrze sobie z tym radzili.

  • Po prostu spojrzałeś na komedię w kinie i jesteś w doskonałym nastroju. Nagle spotykasz się z kimś od przyjaciół lub członków rodziny - i cały ten nastrój wyparowuje. Czy to kiedykolwiek ci się przydarzyło? Czy to mogło się stać?
  • To samo, co czujesz, gdy idziesz do galerii handlowej lub na koncert. Czy miejsca cię tłumią? Być może wszystko dlatego, że wchłaniasz negatywne emocje innych ludzi w tłumie.

3. Unikaj źródła zmartwień. Za wszelką cenę.

Staraj się rozmawiać z ludźmi, którzy są dla ciebie nieprzyjemni z większej odległości niż zwykle. Odsuń się, trzymaj się z dala. Ta sztuczka naprawdę działa.

Nie bój się zranić kogoś. Nie bój się zmienić miejsc w metrze w inne miejsce, jeśli ciuszko-skrada się obok niego. Jeśli siedzą obok ciebie smutni ludzie, zmieńcie się. Wstań i odejdź.

4. W każdej niezrozumiałej sytuacji - skoncentruj się na oddychaniu

Oddychanie jest tym, co łączy twój mózg z twoją esencją. Skoncentruj się na oddechu przez kilka minut. Oddychaj spokojnie i wydychaj negatywny. To pomoże ci zrealizować się w czasie i przestrzeni, oczyścić głowę ze strachu i innych ciężkich emocji.

Wyobraź sobie negatyw, jako szarą mgłę wznoszącą się z twojego ciała. I w oddechach wyobraź sobie promień złotego światła, który wchodzi w ciebie. Jest to prosta praktyka, która może dać szybkie rezultaty.

Możesz użyć wygodnej formy zabezpieczenia wymyślonej przed nami. Za każdym razem, gdy jesteś w społeczeństwie ciężkich i nieprzyjemnych ludzi, wyobraź sobie wiszącą w powietrzu białą kopertę.

6. Zarządzaj emocjonalnymi przeciążeniami

A jeśli to możliwe, zjedz to. Chociaż szkodliwe pożywienie, bogate w cukier, pomoże ci się zebrać i uspokoić.

Upewnij się, że w żadnej firmie nie jesteś zależny od innych osób. Zostaw pieniądze w taksówce, aby nie być związanym z tym, który ma go za niego. Upewnij się, że możesz łatwo dotrzeć do domu w dowolnym momencie. To da ci pewność siebie.

Będziesz także potrzebował swojego miejsca w domu - tego, w którym masz być sam. Może to być obszar do czytania lub stół z komputerem.

7. Szukaj pozytywnych ludzi i pozytywnych sytuacji

Zadzwoń do znajomego, z którego naprawdę lubisz spędzać czas. Idź do baru z kolegą, z którym interesuje się, na przykład, przy kolacji. Absorbuj ich pozytywną i pewną siebie.

Nadzieja jest również zaraźliwa. I to samo w sobie podnosi na duchu.

Bądźcie współczujący nie tylko w stosunku do innych, ale także do siebie. Zachowaj wrażliwość, ale unikaj stresujących sytuacji.

8. Wybierz naturę - nawet sam

Powinieneś mieć ulubione miejsca, w których jesz pozytywną energię. Lepiej, jeśli są w naturze. Dowiedz się, gdzie musisz jechać przez godzinę lub dwie, aby odpocząć i naładować akumulatory. Niech to będzie nabrzeże, park, las poza miastem lub jezioro.

Zachowaj swój dom i monitor biurkowy w krajobrazie bujnych lasów, wodospadów, dzikich plaż.

Pewnego ranka spróbuj zadzwonić do lasu na przedmieściach. Poczuj tę mgłę, tę rosę, te zapachy ...

Ćwicz jogę lub inne techniki oddychania. Powinieneś mieć jakiś emocjonalny ośrodek, do którego uciekniesz jak cichy port podczas burzy.

Podziel się z przyjaciółmi, będą również zainteresowani:

Najpopularniejsze w sieci:Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top