Jak negatywne emocje i stres wpływają na ciało

Jak negatywne emocje i stres wpływają na ciało
Podkreśla - jest to integralna część życia każdej współczesnej osoby, ponieważ po prostu niemożliwe jest całkowite zabezpieczenie się przed problemami. Jedyne, co możemy zrobić, to nauczyć się z nimi żyć.Negatywne emocje prowadzą do pojawienia się negatywnych programów, które z kolei zmniejszają ogólny poziom energii i osłabiają ludzką biopole. Jest to główna przyczyna problemów z nastrojem i zdrowiem w naszym świecie.

Związek między energią a zdrowiem

Słaby biopól i energia pozwalają negatywnym emocjom przeniknąć głęboko w naszą świadomość. Jest to proces odwrotny, ponieważ stresujące sytuacje i negatywność osłabiają naszą energię. Dlatego zawsze musisz mieć oko na to, co i kto Cię otacza, co robisz, jak to robisz i, co najważniejsze, dlaczego.W związku z tym, że nasze ciało podzielone jest na pewne strefy energetyczne, problemy w niektórych dziedzinach życia znajdują odzwierciedlenie w pewnych obszarach ciała. Tutaj prawa czakr wchodzą w życie. Ludzkie czakry są specjalnymi centrami energetycznymi naszego ciała. Są odpowiedzialni za nastrój i zdrowie.

Wpływ stresu na różne części ciała

Ręce. Ręce bolą, gdy stres rodzi się z powodu gniewu. Bądź miły, bardziej dyplomatyczny i spróbuj nauczyć się postrzegać świat w innych kolorach. Ręce ranią również tych, którzy pragną zemsty, w ludziach pełnych gniewu.

Powrót. Ból pleców pojawia się, gdy robisz coś dobrego, ale nie otrzymuj żadnych pozytywnych opinii, dziękuję. Ból pleców to masa altruistów, rozczarowanych ludźmi.

Nogi. Nogi martwią ludzi, pełnych urazy, rozczarowań, negatywności. Emocje te są zwykle skierowane do Wszechświata. Nogi najczęściej ranią tych, którzy narzekają na życie, niesprawiedliwość.

Upewnij się, że twoje poglądy na świat mogą tworzyć nie tylko otaczającą Cię rzeczywistość, ale także zapewniać spokój w środku. Negatywne programy rodzą się w stresie, więc ucz się relaksować i dzielić czas, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć co najmniej kilka minut na odpoczynek.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top