Jak nauczyć się rysować przewodnik wdrażania

Jak nauczyć się rysować: przewodnik wdrażania

Jak nauczyć się rysować: przewodnik wdrażania

Jak nauczyć się rysować przewodnik wdrażania

Jak nauczyć się rysować przewodnik wdrażania

Wszystko dobre zdrowie! Dzisiaj postanowiłem napisać zupełnie inny post o tym, jak nauczyć się rysować. Wiem, że wielu ludzi chciałoby nauczyć się rysować ulubione osoby, zwierzęta, krajobrazy, przyrodę i wiele więcej. Dodatkowo, praca twórcza pomoże ci ulepszyć twoją pracę (jak, przeczytaj tutaj), a także rozpraszać się od pewnych trudnych problemów, a następnie rozwiązać je w prosty i szybki sposób.Ja sam raz poważnie interesowałem się rysowaniem, a nawet rysowałem całkiem fajne rysunki, które jednak dałem wszystkim moim znajomym. Ale coś, co pozostało mi z tamtego czasu: jakiś zmysł estetyczny, który w szczególności pomaga mi tworzyć fałszywe karty informacyjne do pokoju VIP. i nie tylko. Nawiasem mówiąc, on również stworzył swoje logo bezpośrednio:

Jak nauczyć się rysować przewodnik wdrażania

Natychmiast zrób rezerwację, że nie jestem zawodowym artystą, a nawet amatorem, więc moja rada na pewno będzie zła, ale zabawna i ciekawa! 🙂 Gdzie jest bardziej poprawne, szybsze i piękniejsze, aby nauczyć się rysować, spójrz na koniec tego postu.

Jak rozpocząć naukę rysowania?

Tak więc, pierwszą rzeczą jest nauczyć się rysować - musisz nauczyć się prowadzić prostą, ale prostą linię na papierze. Pewnego razu, gdy spytałem znanego artystę, jak narysować ze mną obrazy, doradziła mi narysować linię prostą ołówkiem. Szczerze mówiąc, z natury mam krzywe ręce za takie rzeczy: całe moje życie rysowałem linijkami wzdłuż linijki.Aby narysować linię prostą bez pomocy linijki, konieczne jest, abyś czuł się pewnie w swojej ręce. To, że twoja ręka robi z niej to, co chcesz. Kiedy nauczysz się narysować prostą linię na kartce ołówkiem - i spróbuj nagle kogoś wyobrazić, zobaczysz, jak wielkie wszystko się potoczy!

Osobiście pierwsze doświadczenie ofigel: na przykład ja w autobusie będzie można znaleźć fajne dziewczyny konturu (młody - zielony), i staramy się wyciągnąć go w notatniku - faktycznie działa.

Przy okazji, moim drugim zaleceniem jest to, jak nauczyć się rysować - zdobyć notebook z pustymi i czystymi stronami. Dzięki niemu możesz tworzyć szkice o różnych: ludziach, zwierzętach, przyrodzie i innych rzeczach.

Jak nauczyć się rysować przewodnik wdrażania

Oto, czego możesz nauczyć się rysować prostym ołówkiem!

Jak nauczyć się rysować ołówkiem?

Ponieważ zaczęliśmy się uczyć od ołówka (co, nawiasem mówiąc, jest poprawne), będziemy kontynuować. Gdy nauczysz się rysować linię prostą i zdobędziesz czysty notatnik, polecam naukę gry na skoku. Istnieje kilka rodzajów wylęgu. Kiedy uczyłem się rysować ołówkiem, zacząłem z „źle” Hatch według mojego przyjaciela, artystę: wziąć ołówek pod kątem 45 stopni i zacząć wykonywać poziome linie, bardzo cienki.

Oczywiste jest, że ręka, podobnie jak w dzieciństwie, będzie starała się wymknąć, spróbować oderwać od zarysowanego konturu. Ale to też nie ma znaczenia. Najważniejszą rzeczą przy rysowaniu ołówkiem jest praktyka. Im więcej ćwiczeń, tym lepiej. Oczywiste jest, że powinieneś być zainteresowany rysowaniem ołówkiem.

Moje drugie doświadczenie w cieniowania: Wziąłem pióro i ołówek, grafitowy ołówek zgrzytają palców i wypełnia przestrzeń pętli, która miała odcień. Niezapomnianym przeżyciem jest czysta kreatywność. Chociaż każdy artysta powie ci, że to wszystko jest złe i tak dalej.

Jak nauczyć się malować?

Po tym, jak mniej więcej nauczył się trzymać ołówek linię prostą bez linijki, a po tym wszystkim do wylęgu, kupiłem szkicownik i zaczął pary w liceum, zamiast słuchać wykładów, rysować. Okazało się, jak mi się wydawało super. Ale jeden z moich kolegów z klasy powiedział, że widziała te same rysunki w szkole malarstwa, gdzie ludzie idą, którzy muszą przezwyciężyć trudny okres w ich życiu.

Trudno jakoś. Te słowa, na które nie zwracałem uwagi i nadal rysowały. Najpierw narysowałem rysunek ołówkiem, a następnie "cieniowałem" farbą. To było okropne, jak zabawne i interesujące. Krótko mówiąc, jeśli chcesz nauczyć się rysować - nie dryfuj i nie słuchaj nikogo. Rób, co chcesz. Ludzie wokół ciebie są na ogół konserwatywni i nie lubią nie tylko wyjść poza strefę komfortu, ale też nie dają innym. Nie poddawaj się prowokacji - rób swoje. Psy szczekają - karawana jest włączona.

Z poważaniem, Andrey Puchkov

Przydatne i informacyjne

  • Naucz się rysować pięknie
  • Moje odpowiedzi na książki o starożytnej Rosji
  • Jak sprawdzić tekst dla antyplagiarza
  • Jak napisać esej o jakości
  • Jak znaleźć to, czego szukasz w Internecie? Wszystko tu jest!
  • Jak zdobyć siebie na edukację
  • Jak wybrać tablet do swoich studiów?
  • Duma z witryny ege59.ru


Poprzedni

Następna

Top Top