Jak narysować gwiezdne wojny darth brodziec, jak po prostu rysować kret do gry w etapach (gwiezdne wojny,

Jak narysować gwiezdne wojny darth brodziec, jak po prostu rysować kret do gry w etapach (gwiezdne wojny,
Dlaczego chcemy narysować tę osobę z Gwiezdnych wojen? Wierzymy, że jest to niesamowity charyzmatyczny złoczyńca, a oprócz Darth Vadera. Więc, przejdźmy do tej lekcji i nauczmy się rysować Dartha Vadera! Tak więc uczymy się rysować Dartha Vadera etapami. Podobnie jak tradycyjny zbroja Sithów z Darth Vaderem, stała się groźna i niesamowita.W tym kroku narysujmy te elementy stroju. Dopiero po pierwsze zauważysz twarz z dwiema liniami - pionową i poziomą. Tak, tak, dzisiaj tematem naszej lekcji będzie "Gwiezdne Wojny", czyli jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów w historii kina - Darth Vader. Najpierw narysuj jego profil.

Dane fizyczne i techniczne

Następnie dodaj szczegóły do ​​maski, jak pokazano w prawym dolnym rogu, i oznacz oczy. Rysunek Darth Vadera do treningu dobiegł końca. Kończymy tył hełmu. Usuwamy dodatkowe linie z naszego rysunku Dartha Vadera. Tak właśnie wygląda Darth Veder po zakończeniu rysunku. Użyjemy linii od pierwszego kroku do twarzy i narysujemy kątowe oczy postaci.

Teraz narysujemy jego kolorystykę, która znajduje się wokół oczu i policzków, jak widać tutaj w naszym rysunku. Powinniśmy także dokończyć rysowanie oczu, do których rysujemy gałki oczne i źrenice, i dodawać małe ciernie lub rogi na głowie Dartha Maul. To zdecydowanie coś demonicznego. Namalujemy kolorystykę, która w przyszłości zostanie zamalowana czarnymi i czerwonymi odcieniami. Ten krok będzie nadal wyznaczał zadanie rysowania Dartha Maul. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać małe szpiczaste kolce i rogi na czole, grzbiecie głowy i bokach głowy.

Narysujemy projektanta klocków Lego Star, który można znaleźć w grach i kreskówkach. Lego udało się przyciągnąć ogromną publiczność i zakochać się w jej własnej kreatywności. Oparty na utworzonym kręgu, narysuj głowę Obi-Wana. Wydawałoby się, już powiedziano o bohaterze, a nawet pokazało, jak można go wyciągnąć. I nie zdziw się, jeśli pewnego dnia, zaglądając do pokoju dziecięcego, zobaczysz projektanta Lego Star Wars w stanie zdemontowanym.

Każda technika z wojen z klocków lego składa się z ogromnej ilości szczegółów, dzięki którym twoje dziecko rozwinie swoją wyobraźnię, wymyślając coraz więcej agregatów przestrzennych. Setki jednostek technologii kosmicznej i tajemnicze postacie Lego Star Wars pomogą Twojemu dziecku wymyślić wszelkiego rodzaju historie kosmiczne i przygody.

Kask Vadera był centrum systemu podtrzymywania życia

Kostium został zaprojektowany przy użyciu licznych metod Alchemii Sithów, które służyły do ​​zwiększenia znacznie zmniejszonej witalności i możliwości Vadera. Ostatecznie skafander został beznadziejnie uszkodzony przez potężną błyskawicę od Imperatora Palpatine'a na pokładzie drugiej Gwiazdy Śmierci po tym, jak Vader uratował swojego syna Luke'a Skywalkera przed śmiercią. Właściwie półmaska ​​ukryła głowę Vadera.Zbroja Vadera została zbudowana wokół plastoidowego pasa, który chronił organiczne i syntetyczne narządy jamy brzusznej

Hermetyczny kołnierzyk otoczył szyję Vadera, pochylił się i zbiegał z maską krawędzią trójkątnej kraty. Pancerz i poduszki na ramionach Vadera stanowiły jedną całość i chroniły całą górną część tułowia. Materiał durasteel miał kolor szary z kilkoma pionowymi czarnymi paskami.

Pomimo faktu, że ciężkość urazów Vadera pozostała ukryta w jego zbroi, wiadomo, że dla przetrwania potrzebował on złożonego systemu podtrzymywania życia. Ten system podtrzymywania życia został zintegrowany z pancerzem, uwalniając Vadera od ograniczeń związanych z zewnętrznym sprzętem podtrzymującym życie.

Zostały one dostarczone przez aparat ratowniczy w zbroi, która nieustannie wstrzykuje narkotyki do Vadera. Maska Vadera była jedną z najbardziej niezbędnych i żywotnych części zbroi. Bez tego nie mógłby istnieć poza kontrolowaną atmosferą jednej ze swoich specjalnych komór ciśnieniowych do medytacji. Pomimo tego, że serce Vadera wciąż działało, jego puls był regulowany przez maszynę, więc nie mógł się powiększać bez instrukcji stroju.

Zapieczętowana maska ​​i opancerzony kombinezon Vadera mogą służyć jako szczelny kombinezon kosmiczny przez co najmniej krótki czas. Z powodu urazów większość zmysłów Vadera była beznadziejnie uszkodzona, dlatego zostały zastąpione przez zbroję.

Jak narysować gwiezdne wojny darth brodziec, jak po prostu rysować kret do gry w etapach (gwiezdne wojny,

Vader mógł jeść przez usta, ale tylko w swojej komorze medycznej, ponieważ do tego konieczne było usunięcie trójkątnego zaworu oddechowego. Dlatego Vaderowi łatwiej było zdobyć żywność poprzez iniekcje dożylne i inne, a także polegać na cewnikach, prefabrykowanych pojemnikach i recyklerach, aby pozbyć się płynnych i stałych odpadów.

Teraz nakreślmy słynny hełm Dartha Vadera, jak pokazano na rysunku. W 5 roku ABY Kadann, Prorok Ciemnej Strony, przewidział, że nowy cesarz niedługo powstanie, a na ręce będzie nosić rękawicę Dartha Vadera.

Przeczytaj teraz:

  • Jak narysować gwiezdne wojny darth brodziec, jak po prostu rysować kret do gry w etapach (gwiezdne wojny,
    Top 10 hinduskich aktorek Jest przystojny i bardzo utalentowany. Naprawdę piękne z klasycznym zrozumieniem tego słowa aktorów w końcu. I nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Shakrukhan jest najbardziej radosnym, najpiękniejszym, [...]
  • Jak narysować gwiezdne wojny darth brodziec, jak po prostu rysować kret do gry w etapach (gwiezdne wojny,
    Fanfics dla fandomu "Dude, to mój duch. Cholera, jesteśmy sektą! Ale jeśli jesteśmy sektą, strzelanki elektroniczne są fandomem. Ta książka zostanie wykonana zgodnie z zamówieniem w technologii Print-on-Demand. Fandom jest [...]
  • Jak narysować gwiezdne wojny darth brodziec, jak po prostu rysować kret do gry w etapach (gwiezdne wojny,
    Oleg Jefriemow był kochliwy i zazdrosny Oleg Jefriemow - słynny reżyser i aktor filmowy i teatralny. Również aktor stał się najstarszym synem Michaiła - Nikita Efremov. Pod koniec School-studio, w 1949 roku, Efremov w Moskiewskim Teatrze Artystycznym nie [...]

Nawigacja według zapisówPoprzedni

Następna

Top Top