Jak na stałe pozbyć się przyczyn obrzęków i worków pod oczami Jak szybko usunąć zmarszczki, siniaki i

Oczy są zwierciadłem duszy. Niestety, ramy naszych "luster" czasami pozostawiają wiele do życzenia, a obrzęki i worki pod oczami charakteryzują nas od strony jako skłonni do nadużyć i nadużyć osobowości ...Chcesz odzyskać oczy świeżości, młodości i znaleźć niezatapialny wizerunek reputacji? Naomi, klinika laserowych kosmetologów i chirurgii plastycznej Ikornev. przedstawia cały arsenał procedur, jak pozbyć się worków pod oczami, aż do chirurgicznej plastyczności powiek. a nasz medyczny butik oferuje fundusze z torebek pod okiem wiodących firm kosmetycznych.

Jeśli przyczyną opuchniętych oczu jest tylko obrzęk. można usunąć worki pod oczami bez operacji, stosując kompresy domowe, specjalistyczne leki i procedury. Pomaga w mezoterapii z przepukliną meskową. drenujący masaż twarzy. profesjonalne maski do oczu. różnorodne plastry i kremy z worków pod oczami, które będą tworzyć zmarszczki. worki pod oczami są prawie niewidoczne.

A jednym z najbardziej skutecznych środków, jak pozbyć się worków pod oczami, jest pełnoprawny zdrowy sen na niskiej poduszce lub z wałkiem pod szyją. Nie mniej ważne wskazówki z torebek pod oczami - to unikanie sytuacji stresowych i zrównoważonej diety z minimalnym spożyciem alkoholu, ostrym i soli fizjologicznej, które powodują zatrzymanie płynów.

Jeśli pod oczami są cienie pod oczami. na obserwacjach kosmetologów, tworzenie pełnoprawnej przepukliny powiek - niedaleko. Jeśli chodzi o worki pod oczami przepukliny (zazwyczaj występują one towarzyszący Wen na skórze i żółtych lub brązowych kręgi pod oczami, złogi cholesterolu na powiekach), rekompensaty ludowej worków pod oczami w tym przypadku bezsilna. Jedyną skuteczną receptą na torby pod oczami w przypadku przepukliny jest odsysanie tłuszczu.

Zdjęcie "przed i po"

Blepharoplastyka dolnych powiek, lifting policzków (podnoszenie policzków) za pomocą Endotine Midface ST.
Ukończone przez AA Iskornev.

Przyczyny torebek pod oczami i przepuklina powiek

Dlaczego torby pod oczami? Oczy każdej osoby są pokryte grubą tkanką ze względów bezpieczeństwa - znajdują się w postaci maleńkich kulek pod oczami. Zwykle są prawie niewidoczne, ale w połączeniu z okolicznościami mogą przekształcić się w twardą, brzydką przepuklinę oka.

Przyczyny pojawienia się przepuklin pod oczami mogą być liczne. Niezdrowe życia, stres i zmęczenie, alkoholu i palenia, nadmierne spożycie soli, brakiem snu, nadmiaru promieniowania ultrafioletowego i, oczywiście, wiek: w czasie sygnał twarzy mięśni kołowy jest zmniejszona, a skóry powiek jest bardzo cienki, to jest mniej elastyczna i zaczyna krosna. Wszystkie te czynniki prowadzą do tego, że tłuszcz podskórny jest nieodwracalny „rynna”, a na scenie tworzą przepuklin górna lub dolna powieka jest skuteczna tylko wyłącznie chirurgiczne plastikowe worki pod oczami.

Przepuklinowe worki pod oczami mogą być spowodowane używaniem słabej jakości kosmetyków lub po prostu kosmetyków. nie przeznaczony do skóry wokół oczu. W takim przypadku nie zastanawiaj się, dlaczego torby pod oczami i skąd pochodzą, z "właściwą" codzienną pielęgnacją. Pielęgnacja skóry wokół oczu. bardzo delikatny i delikatny, wymaga specjalistycznych środków. Dlatego, gdy siniaki i worki pojawiają się pod oczami, a także żółte lub brązowe kręgi wokół oczu, konieczne jest przede wszystkim skonsultowanie się ze specjalistą. kto znajdzie prawdziwą przyczynę patologii i zaproponuje sposoby jej wyeliminowania.Kolejną odpowiedzią na pytanie, dlaczego torby pojawiły się pod oczami, są wrodzone anatomiczne cechy struktury oka. Jest to najczęstsza przyczyna pojawienia się przepuklin pod oczami. Jednak w tym przypadku kręgi i worki pod oczami zwykle pojawiają się odpowiednio wcześnie - o 20-25 lat.

Istnieje również związek między różnymi typami konstytucji danej osoby a formą jego wieku. Na przykład obrzęki i worki pod oczami są częściej uformowane u ludzi o gęstej budowie ciała, ale zwisające ciężkie górne powieki i worki nad oczami - wręcz przeciwnie, u szczupłych ludzi.

Powodem, dla którego worki pod oczami rosną, mogą być choroby narządów wewnętrznych, a worki pod oczami w godzinach porannych wskazują na brak wypływu żylnej krwi i mikrokrążenie limfy podczas snu, gdy powieki są nieruchome. Czasami oczy mogą puchnąć z ciężkim napojem w nocy lub nadmiar soli w diecie.

Przez dość długi czas ludzie, którzy mają oczywiste objawy przepukliny dolnej powieki, biorą je za obrzęk spowodowany nadmiernym płynem w organizmie. Ale z reguły ujawnienie tego, co dokładnie wyraża się w konkretnej osobie - obrzęk pod oczami lub przepuklina, jest dość łatwe. Obrzęk do połowy dnia najczęściej znika sam, w skrajnych przypadkach, usunąć taki obrzęk i worki pod oczami za pomocą masażu twarzy. środki ludowe i profesjonalne kosmetyki nie są trudne. Jeśli "na twarzy" przepukliny, odpowiedź na pytanie, jak oczyścić worki pod oczami, to jedyna - laserowa plastyka powiek.

Jak wyeliminować worki pod oczami

Na pytanie, jak radzić sobie z torby pod okiem Ciebie, specjalista powinien odpowiedzieć.

Jeśli podczas konsultacji lekarskiej lekarz dojdzie do wniosku, że rzeczywiście masz oznaki przepukliny dolnej powieki, wtedy leczenie worków pod oczami jest możliwe, powtórzymy, tylko w czynny sposób. A w niektórych przypadkach usunięcie worków pod oczami nie jest możliwe bez kolejnej operacji plastycznej. na przykład, zaciśnięcie skóry czoła lub brwi, jeśli kształt powieki zostanie zmieniony z powodu ich pominięcia. I oczywiście, jeśli podczas badania lekarskiego okaże się, że przyczyna worków pod oczami jest pokryta chorobą, to przede wszystkim potrzebna jest podstawowa choroba, a to pozwoli szybko zmniejszyć worki pod oczami.

Operacja, jako najbardziej skuteczny środek na worki pod oczami, cieszy się dziś niewiarygodną popularnością ze względu na szybkość i bezpieczeństwo. Eliminowanie worków pod oczami przyciąga nie tylko kobiety, ale także mężczyzn. Bezkonkurencyjną zaletą bapharoplastyki jest to, że w jednym zabiegu można usunąć nie tylko przepukliny, ale także zmarszczki wokół oczu (tzw. "Kurze łapki"), aby zmienić nacięcie oczu. podciągnij powieki i laserowe zabiegi laserowe. popraw kształt oczu itp.

Istnieją dwie główne metody operacyjne, jak leczyć worki pod oczami:

1. Tradycyjne operowanie szwami jako środek na worki i koła pod oczami odbywa się poprzez nacięcie wzdłuż krawędzi dolnej powieki. Po trzech dniach lekarz usuwa szwy, a po miesiącu blizna nie jest już widoczna. Zwykle ta metoda usuwania przepuklin pod oczami jest stosowana u bardzo młodych pacjentów, gdy skóra z wiekiem traci elastyczność.

2. Jeśli przepuklina górnej lub dolnej powieki jest dziedziczna i przejawia się we wczesnym wieku, to stosuje się metodę bezszwowej plastyki powiek śródsykowej. w którym usunięcie przepukliny oka odbywa się przez spojówkę. To jest sposób na szybkie usuwanie worków pod oczami: z reguły po jednym lub dwóch tygodniach nie ma śladów interwencji medycznej.

W obu przypadkach, torby plastikowe pod oczami, a także usunięcie przepukliny powieki dolnej - operacja że chirurdzy plastyczni Naomi mistrzowsko wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami jakości w znieczuleniu miejscowym przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii laserowej, trwa około 20 minut i prawie nigdy nie daje powikłań. Operację z torebek na powiekach skutecznie łączy się z laserowym szlifowaniem skóry oczu, wygładzając ją, odmładzając i czyniąc ją bardziej elastyczną.

W naszej klinice znajduje się pełny arsenał procedur szybkiej rehabilitacji po blaafaroplastyce, która obejmuje kremy do oczu wiodących światowych producentów w zakresie pielęgnacji.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top