Jak mówią bukmacherzy, wszyscy bramkarze zdobyli punkty (autorski artykuł, rok 1992) - sport

Udostępnij publikację - prosze współpracowników

Zgodnie z oceną Bukmeker.rf, miłośnicy piłki nożnej, oczywiście, pamiętaj już o historii spotkań Moskali z "Arsenałem" i "Aston Villa". Po tych jasnych zwycięstwach za chwałę "Spartakusa", jak za rozkazem, do którego angielskie kije na zębach stały się silniejsze. Ale wszystko to działo się w czasach gracza romantycznego. Teraz przedstawiciele Wielkiej Brytanii badali Romanseva jako trenera. I co mogę powiedzieć? Moim zdaniem jego uczniowie dobrze testowali, dając publiczności doskonałą grę, pełną nieprzewidywalnych i intrygujących fragmentów.Gra rozpoczęła się w prawdziwie angielską pogodę - na boisku spadał zimny deszcz. Wydawało się, że bukmacherzy. remis, będzie miał rację - zespoły rozproszą świat. Jednak ludzie Spartaka przystosowali się do tego szybko. Przy pomocy szerokiej gry rywali, Moskale sprzeciwiły się technice pracy z piłką, precyzji jubilera w przełamywaniu ostrych gniazd w wolne miejsce. Właśnie w tej sytuacji konto zostało otwarte. Beschastnykh doprowadził do środka pola dwóch obrońców i poprawnie zamówił piłkę. Radczenko z kolei natychmiast ocenił sytuację: Pisarev dostał podanie, a sekundę później Grobbelaar, leżąc na trawniku, po prostu podążał za piłką, lecąc do siatki, do bramy.W drugiej połowie kontynuowano futbolowe cuda. Najciekawsze jest to, że w trakcie gry słynny bukmacher william hill zmienił kurs trzy razy! I pod wieloma względami był promowany przez bramkarza "Liverpoolu" Bruce'a Grobbelara, którego brytyjska prasa nazywa inaczej niż "klaunem". To bolesne, czasami ekstrawagancka kolenta rzuca tego bramkarza w trakcie gry. Tu i ze Spartacists nadal był dziwny.

W 68. minucie próbował współzawodniczyć z Ledyakhovem. W rezultacie piłka trafiła Karpina, który wysłał go do pustej bramki. I na koniec gry Bruce zapukał w karę Radchenko. Arbiter ze Szwecji Larsson wskazał na znak kary i. usunięto brytyjskiego bramkarza z pola. Miejsce w bramie "Liverpool" zabrał obrońca Barrows. I prawie dziesięć minut, w miarę swoich możliwości, odzwierciedlał ciosy Moskali. W rezultacie - 4: 2 na rzecz "Spartakusa". Bardzo dobre tło przed spotkaniem powrotnym w Anglii.

Zdobyte bramki: Pisarev, Karpin (dwa), Pyatnitsky ("Spartacus") i Wright, McManaman ("Liverpool").

Moskwa "Dynamo" również przejęła włoski zespół "Torino" z wynikiem 2: 1. I wszystkie bramki strzelili do Moskali: Kasumowa, Simutenkowa i Timofiewa (w jego własnej sieci). Więc mecze pokazały: rosyjscy gracze mogą zdobyć punkty. Pozostaje wzmocnić system obronny.

Liverpool - Spartak (druga noga), 0: 2Poprzedni

Następna

Top Top