Jak mogę usunąć połysk z żelaza

Dzięki, spróbuję.

To prawdopodobnie piszesz o lasses? Lasses oczyścić prom!

Usuwanie skorpionów z gorącego żelaza
Oparzenia na tkankach, z wyjątkiem jedwabiu, można usunąć wieloma metodami, ale należy pamiętać, że opalenizny osłabiają siłę tkanki. Dlatego wszystkie poniższe metody usuwania skorpionów powinny być stosowane ostrożnie, aby nie rozerwać tkanek.


Oparzenia z gorącego żelaza na kolorowych ubraniach są usuwane za pomocą szlamu z tłuczonej zwykłej cebuli, po czym ubrania są moczone w zimnej wodzie i dobrze spłukiwane.
Jeśli plamy są małe, przetrzyj je pokrojoną cebulą i wytrzyj ręcznikiem zwilżonym wodą.
Powierzchniową plamę z gorącego żelaza posypuje się solą, wylewa lekko sok cytrynowy rozcieńczony w wodzie, produkt zawiesza się na słońcu, a następnie myje.


Dobrze usuwa ślady opalania z soli stołowej i wody. Taki kleik wcierany jest w szkodnika, pozostawiony do wyschnięcia, a następnie szczotkowany.
Na bawełnie brunatnej tkanki zniszczenia wycierania łagodnego roztworu wybielacza (łyżeczka na 1 litr wody) do białej wełny - rozwiązanie z równych ilości nadtlenku wodoru i amoniaku, a następnie dokładnie przemywa się wodą, do wiskozy, jedwabiu - wina z alkoholem i na godzinę trzymaj się słońca, a następnie umyj wodą.
----------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------- ---
Jak usunąć ślad z żelaza?

Istnieje kilka sposobów na usunięcie śladów z żelaza:

1) wilgotne miejsca z 2% roztworem nadtlenku wodoru i umieścić przedmiot na jasnym świetle. Możesz dodać kilka kropli amoniaku do roztworu. Po kilku minutach wypłucz produkt w zimnej wodzie.

2) Pozbawione miejsca moczyć zimną wodą, posypać solą i umieścić na słońcu. Po chwili wstrząśnij solą i spłucz w zimnej wodzie.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top