Jak łatwo jest stracić dodatkowe funty medycyny ludowej - środki folk środki folk

Nowy Rok - nowa forma na jakiś czas lub na zawsze?

Końcowe raporty w pracy, prezenty, specjalne noworoczne menu ... W przedświątecznym zamieszaniu tak łatwo jest zapomnieć o sobie! Jednakże, aby być zadowolonym z wyglądu i formy, należy o tym wcześniej pomyśleć.Jednym z przyjemnych sposobów na szybką utratę wagi jest mono-diet. Ich zasada polega na tym, że możesz wybierać spośród wielu produktów: jeden - ulubiony i trzy, a maksymalnie pięć dni - tylko to. Jednak obowiązkowym warunkiem takiego kuszącego "menu" jest obfite picie wody lub niesłodzonej zielonej herbaty.

Możesz myśleć, że jest to zbyt łatwe i nie radzi sobie z twoim zadaniem? Mylisz się. Monodiets są wystarczająco dobre, aby pomóc Ci stracić 2-3 kilogramy mniej niż tydzień bez bólu i stresu. Ogromny wybór takich diet: ryż, banan, jabłko, mleko, kasza gryczana, twarożek, a nawet czekolada.

Ale potem znowu, nie wolno zapominać, że organizm musi otrzymywać witaminy i minerały, więc rozkoszuj się swoim ulubionym produktem przez nie więcej niż trzy dni.

Jeśli spodobała ci się ta metoda, możesz rozpocząć ją na tydzień przed Nowym Rokiem, a później używać jej jako dnia postu raz w miesiącu.

Irina, 34 lata: Zwykle na jesień wybieram około pięciu kilogramów. A przed feriami zimowymi usilnie walczę z nimi iz samym sobą - nie lubię siedzieć na diecie. Poddanie się słodyczy jest dla mnie testem. Siły woli wystarczającej na dzień lub dwa - wtedy brakuje ulubionych dań, jem jeszcze więcej.

W zeszłym roku znajomy zalecił dietę z winogron. Zgodziłem się. Uwielbiam winogrona! I wreszcie, po prostu nie wiedziałem, co umieścić na uroczystej nocy, ani jeden z moich eleganckich sukienek nie „siedział” i wybrać nowy nie było możliwe.

W rzeczywistości, że ta dieta pomoże, wątpiłem. Mimo to winogrona są jednym z najbardziej kalorycznych owoców. Ale za cztery dni straciłem trzy funty! Na uczcie byłem królową!Jednak po uczcie łuski znów mnie zasmuciły. Ale mój przyjaciel ostrzegał o tym - dieta mono daje efekt tymczasowy. W tym roku też staram się diety, ale nie z winogron - do ulubionego treat I wtedy, że przedświąteczny „maraton” nie był w stanie obejrzeć.

Oksana, 28 lat: Wiele razy chorowałam, ale, niestety, bez widocznego wyniku. Nawet w liceum odzyskałem przytomność, a potem nie mogłem stracić na wadze.

Jesienią doradziła mi książka Pierre'a Ducane'a "Nie wiem, jak schudnąć". I chociaż opisany w nim system przypomniał mi o ulepszonej metodzie Atkinsa, o "beznadziejnych" pacjentach dietetyka, rozpoznałem siebie - i postanowiłem spróbować.

Ta metoda polega na tym, że musisz wykluczyć ze swojej diety wszystko oprócz białek, tj. będziesz jadł gotowany drób i ryby bez dekoracji, jajek i odtłuszczonych produktów mlecznych. Mogą być w dowolnej liczbie, a za kilka dni strzałka wagi przesunie się w lewo. Tak kończy się etap "Atak".

Drugim etapem diety jest przemiana dni "białkowych" w "białko-warzywo". W "Rejsie" zauważysz, że co 10 dni tracisz przeciętny kilogram. Kiedy Twoim zdaniem osiągnąłeś idealną wagę, możesz przejść do etapu "zapinania".

Musisz obliczyć liczbę utraconych kilogramów. Każdy z nich będzie wymagał od ciebie dziesięciu dni specjalnego jedzenia. Ta "procedura" zapewnia, że ​​waga spadła nie jest zwracana.

W tym czasie będzie można jeść takie same jak w drugim etapie, ale będzie w stanie pozwolić sobie owoce (oprócz bananów, wiśni i winogron), dwie kromki chleba dziennie i dwóch porcji pokarmów zawierających skrobię, tygodniowo. W czwartki wystarczy jeść wiewiórki. Aby jednak ułatwić zadanie, Ducan pozwala "ucztować" dwa razy w tygodniu - na lunch jest to, czego chce, bez ograniczeń.

Etap "Atak" przetrwał z łatwością - uwielbiam mięso i twarożek, a ten Ducan pozwala jeść tyle, ile chcesz. Byłem trochę rozczarowany, że straciłem wtedy tylko dwa kilogramy, ale kiedy przerzuciłem się na Cruise, moja waga topniała przed moimi oczami. Teraz jestem na etapie "zapinania" - nie tracę już na wadze, ale zapisuję wynik.

Na początku dieta nie będzie kosztowna - kosztem dni białkowych. Ale chcę zauważyć, że książka Ducana zawiera wiele prostych przepisów, które pomogą zróżnicować menu. Ponadto wiele produktów jest wymiennych.

Generalnie przez pół roku bez specjalnej udręki straciłem 14 kilogramów. Nie wiesz, jaką dietę wybrać? Zwróć uwagę na system Ducane!

Bądź w formie, drodzy czytelnicy! To wcale nie jest trudne.

Inne powiązane wiadomości:Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top