Jak korzystać z żelu podvodkoj

Dzielimy się tajemnicą korzystania z popularnego produktu kosmetycznego. Strzały w makijażu cieszą się wielką miłością dziewcząt, ale z reguły ta sympatia nie obejmuje procesu ich tworzenia. Rzeczywiście, musisz poświęcić kilka godzin, aby zdobyć umiejętność rysowania tego samego w grubości, długości i poziomie nachylenia strzał. Ale to nie gwarantuje sukcesu w niemal kaligraficznej sztuce makijażu.
Jedną z tajemnic pięknych strzał jest odpowiednio dobrana faktura medium. Żel podvodka - stosunkowo nowy produkt kosmetyczny, ale szybko znalazł lojalnych fanów. A wszystko dlatego, że struktura żelu jest wystarczająco miękka dla delikatnego obszaru oka, a także elastyczna, dzięki czemu produkt rozciąga się za szczotką i delikatnie opada na skórę. Ponadto żel podvodka szybko schnie, długo utrzymuje się i łatwo zmywa. Sen, nie agent!

W osiągnięciu idealnych strzelanek dużą rolę odgrywa pędzel. Powinien być wykonany z syntetycznej średniej długości pala i powinien być myte po każdym użyciu. Jeśli nie zostanie to zrobione, żel wysuszony na nim po nałożeniu pędzla może porysować skórę powiek, a uformowane grudki starych środków nie dadzą wyraźnej linii.


Żel podvodka wymaga specjalnego zestawu narzędzi na pędzlu. Nie należy pozbywać się pionowych ruchów pędzla w słoiczku - więc zajmie to za dużo produktu. Konieczne jest zebranie wykładziny ruchem okrężnym, bez zanurzania szczotki w głąb. Dzięki temu uzyskasz optymalną ilość żelu i możesz narysować zgrabną linię.

Jeśli wolisz miękkie linie w makijażu, ocień granice strzałki narysowanej przez żel podvodkoj. Ale powinno to nastąpić w ciągu kilku sekund, ponieważ agent szybko uschnie. I nie tylko na powiekach, ale także w opakowaniu. Jeśli zamkniesz pokrywkę luźno po użyciu produktu, prawdopodobnie wkrótce nie dostaniesz żelu, ale kamień. Ta wyściółka może być nadal używana, ale nie sucha, ale za pomocą wilgotnego pędzla.

Usuwanie żelowych podkładek ze skóry jest łatwe. Aby to zrobić, będziesz potrzebował zwykłego zmywacza do makijażu i kilku czystych bawełnianych podkładek. Kolejna sekwencja nie różni się od zwykłej procedury usuwania makijażu.
I ostatnia wskazówka: jeśli nigdy nie używałeś gel podvodkoj i wątpliwości co do jego zakupu, spróbuj narysować strzałki za pomocą cienkiego pędzla i tuszu do rzęs. Te dwa produkty mają podobną konsystencję, więc możesz oszacować przybliżony wynik.
A ty używasz gel podvodkoj?

spójrz na WomanJournal.ruPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top