Jak i na co się dostać z lotniska w Antalyi do kurortu Lara

Moja rodzina wybrała do rekreacji przedmieścia Antalyi - regionu wypoczynkowego Lara. Ważnym argumentem przemawiającym na jego korzyść była bliskość lotniska (8 km), a także szereg możliwości spędzania wolnego czasu - od modnych hoteli po tanie hotele.Interaktywna mapa: trasa Antalya - Lara Airport:

Przejazd taksówką do hotelu

Nawet na tak krótkie trasy, jak lotnisko w Antalyi - Lara, wolimy zarezerwować transfer taksówką w serwisie internetowym KiwiTaxi. Jesteśmy przyzwyczajeni do tej wygodnej usługi, która pozwala całkowicie zrelaksować się na drodze i nie biegać z bagażem w poszukiwaniu bezpłatnej taksówki lub transportu publicznego.

Aby dostać się do Lary z lotniska w Antalyi, zamawiamy samochód klasy ekonomicznej, który kosztuje 2050 r. Nie ma sensu rezerwować droższych samochodów (za 6400 rubli lub 9200 rubli), ponieważ droga zajmuje tylko 20-30 minut. Dla porównania - za prywatną taksówkę z lotniska zapłacisz od 20 do 20 euro w zależności od pory roku i pory dnia.Jeśli przewozisz dużo bagażu, warto zarezerwować obszerny minivan 4paks, który będzie kosztował trochę więcej (2200 rubli). Przewoźnik zapewnia również minibusy za 7 (2230 rubli), 13 (2360 rubli), 16 (2670 rubli) i 19 miejsc (3500 rubli). Jeśli podróżujesz dużą firmą, zapłacić za podróż od 185 do 320 rubli. na osobę.

Ekonomiczni podróżnicy mogą korzystać z usług transportu miejskiego. Z przystanku autobusowego w pobliżu budynku terminalu odjeżdża autobus №600A, który prowadzi bezpośrednio do przedmieść Lary. Autobus kursuje w ciągu dnia od około 6 rano do północy co 45-60 minut. Opłata wynosi około 4 lirów.

Taka opcja budżetowa jest odpowiednia, jeśli podróżujesz lekka i bez dzieci. W przeciwnym razie lepiej skorzystać z usługi transferu taksówką.

Czytamy równieżPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top