Jak głupio dostać się pod gorącą rękę

W dziale oceny znajdują się statystyki wszystkich blogerów i społeczności, które znalazły się w głównym rankingu. Ocena blogerów jest rozpatrywana na podstawie liczby stanowisk, które pozostały na górze, czasu znalezienia postu na górze i pozycji, jaką zajmuje.Jednak ostatnio, częściej dla jej manipulacji, kobieta może uzyskać retorykę rykoszetową, która jest raczej trudna do przeniesienia. Uważaj, dziewczyny, za dużo w sieciach społecznościowych piszą o naszych trikach.

Na przykład, kobieta chce otrzymać prezent i kiedy jej mąż wraca do domu z pracy, zaczyna się stopniowo, sąsiad ma taki piękny pierścionek, nie psujecie mnie w ogóle, wargi wydatne, łzy są gotowe, by wylać się z oczu.

A on w tej chwili uważa, że ​​pracownicy zrujnowali umowę i muszą ratować sytuację. Chcę usiąść i spokojnie pomyśleć, a wtedy moja żona skurczy się jak kurczak i nic nie mówi, powiedzmy, popatrz na to, do czego mnie doprowadziłeś.W takich chwilach lepiej nie molestować mężczyzny, możesz w pełni dojść do siebie. "Nie mogę cię od ciebie błagać przez cztery lata, a sąsiad drugiej urodziła, szczupła, wygląda jak dziewczyna, oczywiście, dostanie pierścionki!"

Tutaj nie chciał jej obrazić, po prostu wpadł pod "gorącą rękę" i obrażony do łez, teraz prawdziwy, nie wymyślony i nie sfałszowany.

Więc dziewczyny, bądźcie czujni, wybierzcie odpowiedni czas na swoje kaprysy.

Każdej nocy Kinotavr organizuje imprezy, w których gromadzą się goście festiwalu. Oto zdjęcia z imprezy w salonie Hennessy. Agniya Ditkovskite, Vladimir Kristovsky Fyodor Bondarczuk, Dmitrij.

Przyjaciele, w ostatni piątek, moim zdaniem, pojawiły się prośby o wcześniejsze otwarcie sekcji dotyczącej głosowania. Poza tym nie mogę dojść na szczyt, więc - tutaj. Wejdź, usiądź. Spróbuję do ciebie dołączyć później. Uwaga, Masha consolamini zaktualizowała swój post o # Nemolchi. tepe.

(ziewanie cicho) Jak poznasz NG, więc je wydasz. Taśma dostarczona rano.

Kronika wojny w Libii oczami rosyjskiej dziennikarki Marii Finosziny. Również w programie są kadry ofiar z liczby pokojowych Libijczyków z natarcia NATO. Lepiej nie wyglądać na słabego serca.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top