Jak dostać się do centrum rekreacyjnego "multa", altai górski

Transport publiczny

Jak dostać się do centrum rekreacyjnego

Jeśli nie planujesz podróży pojazdami prywatnymi, najlepszym sposobem na dotarcie do naszej bazy jest lot "Barnaul-Multa".

Masz wycieczkę wygodnym autobusem, a po drodze możesz podziwiać niezapomniane widoki Ałtaju.

Możesz wsiąść do autobusu w Barnaul, w Biysk lub w Gorno-Altaisk.
Zwykle autobus opuszcza Barnauł o 7-15 rano, zatrzymuje się w Gorno-Altaisk na 12-15 i dociera do Multa na 21-45. Warto jednak sprawdzić rozkład jazdy na stronie internetowej dworca autobusowego Barnaul. Daj nam znać z góry o Twoim przybyciu, a spotkamy się na przystanku autobusowym we wsi. MultaJeśli przyjeżdżasz z Nowosybirska. będzie bardzo wygodnie dostać się nocnym pociągiem do Bijsk. Po wyjściu z pociągu rano, przejdź przez plac do dworca autobusowego, a następnie masz kilka opcji:

- kupić bilet autobusowy „Barnauł-Multi”, o którym mowa powyżej - jeśli nie są dużo w pośpiechu i nie chcą dodatkowych przeszczepów - taksówką lub autobusem do Gorno-Altaisk, gdzie jako taksówka lub autobusem dostać. Ust-Cox. Na obszarze. Ust-Cox, gdzie przychodzi autobusów, Sekcja taksówkę i dojechać do z. Kreskówki.

Daj nam znać o przyjeździe: +7 (913) 698-19-31

W prywatnych pojazdach

Istnieją dwa główne warianty trasy do dzielnicy Ust-Koksinsky, gdzie znajduje się nasze centrum rekreacyjne. Lepiej jest skorzystać z nie najkrótszej, ale najbardziej niezawodnej trasy, a następnie autobusów turystycznych - przez przełęcz Seminsky.

  • przerwać ruch na dwa segmenty;
  • zostać na noc w hotelu lub mini-hotelu - wystarczy na całej trasie, zwłaszcza w regionie Gorno-Altaisk, który będzie mniej więcej w połowie drogi;
  • rano po odpoczynku, aby kontynuować drogę, t. druga część trasy przejdzie przez przełęcze górskie.

Poniżej znajduje się mapa głównej części trasy Barnaul - Ust-Koksa. Aby dostać się z. Ust-Cocks do p. Multa nie będzie trudna. Wystarczy opuścić Ust-Koksy wzdłuż głównej drogi biegnącej przez całą wieś i przejść do wyjścia w kierunku wiosek Verkh-Uymon, Chendek i Multa. Poruszając się wzdłuż prostej linii ok. 25 km, zobaczysz włączanie za pomocą. Multa.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top