Jak delikatnie opuścić dziewczynę, jeśli jest bardzo wrażliwa i nerwowa

Ważne jest, aby prawidłowo przedstawiać informacje o luce, a nie obwiniać i nie upokarzać. Spokojnie, pewnie iz szacunkiem. Pamiętaj, aby wyjaśnić dziewczynie, co dokładnie skłoniło cię do rozstania. Mów od siebie i od stanowiska, nie próbując w ostatniej chwili decydować, kto ma rację, i kto jest winny (ponieważ decyzja już została podjęta). Nawet jeśli wydaje ci się, że dziewczyna będzie zraniona, gdy usłyszy prawdę, lepiej będzie powiedzieć, jak to jest, niż pozostawić ją w stanie oszołomienia z powodów. Jeśli powody nie są przejrzyste lub nie są nazywane, dziewczyna nadal będzie miała problemy z mózgami przez długi czas, próbując zrozumieć, co się stało. Być może można tę opcję nazwać dosłownie rozstaniem, jeśli mówimy konkretnie o twojej możliwej linii zachowania w tej kwestii.

I, oczywiście, lepiej raz i ostro niż długo i boleśnie. Trudno mi sobie wyobrazić "porządne" rozstanie. Prowadzi to do idei "sterylności", chociaż rozstanie z osobą bliskiej osoby jest utratą, która nie może przejść łatwo. Zawsze trudno jest się rozstać bez zależności od cech osobistych (chyba, że ​​ludzie nie dbają o siebie nawzajem). W związku z tym nie ma dużej różnicy między osobą wrażliwą lub nie. Martwi wszystkich.

Ważne jest, z jakiego powodu nie masz odwagi i martwić się o dobre samopoczucie dziewczyny. Prawdopodobnie sam nie zdecydowałeś wszystkiego? Czujesz się odpowiedzialny?

Kiedy człowiek chce odejść, po prostu odchodzi i to wszystko. Zadaj sobie pytanie, co dokładnie Cię zatrzymuje. Prawdopodobnie nie chcesz scen i starasz się rozwiązać sytuację przy minimalnych kosztach emocjonalnych, a może nie wszystko przeszło ci do tej dziewczyny.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top