Jak chronić dom dziecka i jego rodzinę przed zniszczeniem przez fotografię lub lustro, dam radę vip

Strona główna - to ciepłe i przytulne miejsce, w którym krewni i znajomi chcą chronić przed wszelkim wpływem. Zawsze chcesz, aby kielich był pełny, a wszelkie trudy obchodzą twoje schronienie.







Jednak żyjemy w świecie, w którym jest pełno zazdrosnych ludzi, którzy, szczególnie lub nieumyślnie, mogą zaszkodzić waszemu szczęściu. Złe oko, psucie się, negatywne magiczne wpływy poważnie podważają rodzinną idyllę, pogarszają samopoczucie i obniżają zdrowie. Dlatego wielu zadaje pytanie: "Jak chronić wszystko, co jest dla was drogie przed ciemnymi siłami"?

Jak chronić dom dziecka i jego rodzinę przed zniszczeniem przez fotografię lub lustro, dam radę vip

Klasyfikacja wpływów

W takim przypadku warto rozważyć tylko dwa rodzaje komunikatów o ujemnej energii:

 • Złośliwe oko jest niezamierzoną szkodą dla aury osoby. Wystarczy, że włożysz w słowo (myśl) całą swoją pogardę i pragnienie zranienia, a teraz otrzymujesz dla ciebie silny komunikat o negatywnej energii. Jeśli twoja aura jest podkopana i nie jesteś silną osobą, wówczas na ryzyko narażenia nie będziesz tylko ty, ale twoi bliscy.
 • Korupcja jest efektem umyślnym. Rytuał zepsucia pierwotnie ma ofiarę. W niektórych przypadkach przeciwnicy nie wybierają konkretnej osoby, ale jej krewnych lub domu, w którym mieszka rodzina.

Aby nie popaść w taki cios, aby chronić swój dom i rodzinę przed siłami ciemności, możesz już teraz zacząć tworzyć silną obronę. To pomoże ci w praktycznych poradach i starosłowiańskich obrządkach, które mają silny wpływ na właściwe leczenie.

Opiekun domowy

Nasi przodkowie, aby odwrócić mroczne siły od siebie i swoich rodzin, zawsze używali potężnych narzędzi, które mogłyby z łatwością blokować wszelkie negatywne wpływy na biopole. W trakcie były zioła, pewne kamyki i modlitwy. Jednak najbardziej poważny i zagorzały obrońca wszystkich uważany był za czar!

Ludzie wierzyli, że na planecie są specjalne przedmioty naturalne lub stworzone przez człowieka, które mogą działać jako obrońcy. W każdej kulturze można wyśledzić ten fakt, który odbywa się nie tylko przez zwykłych ludzi, ale także przez czarowników, szamanów, magików.

Za urok uważa się każdy obiekt, któremu można nadać energię dla ochrony osoby, domu lub całej rodziny. Nie mylcie się z amuletem, który tylko czarownicy robią dla pewnego przypadku: na szczęście, na przyciąganie miłości itp.

Jak wybrać obiekt do amuletu?

Jeśli chcesz pomóc sobie, swojemu dziecku i całej rodzinie, musisz użyć czegoś mocnego i pracować nad wszystkimi ludźmi w twoim domu. W dawnych czasach wielu używało portretu rodziny, zabytkowej rzeczy, przekazywanej z pokolenia na pokolenie lub z lustra.

Wszystkie te tematy możesz wykorzystać dzisiaj. Oczywiście zdjęcie z wizerunkiem rodziny jest dla nikogo małe, ale zdjęcie jest całkowicie dopuszczalne! Rodzinna pamiątka jest również rzadkością, podczas gdy lustro jest w każdym domu.

Jak chronić dom dziecka i jego rodzinę przed zniszczeniem przez fotografię lub lustro, dam radę vip






Twój wybór to lustro

Podwójna natura luster i jej magiczne właściwości znane są już od czasów starożytnych. Ta odblaskowa powierzchnia zatrzymuje informacje w sobie i jest przejściem do idealnego świata, w którym żyją nasze bliźnięta. Mogą stać się naszymi przyjaciółmi i opiekunami rodzinnego ogniska domowego.

Lustro jest idealnym amuletem, ponieważ odbijają one negatywną energię i usuwają wszelkie złe intencje ze strony właścicieli. Co musisz zrobić, aby twoje lustro stało się silnym obrońcą ciemnych sił?

 1. Kup duże lusterko - jeśli jeszcze nie masz tego przedmiotu, koniecznie go kup. Nie bierz go rękami ani sklepem z antykami. Ten przedmiot powinien zawierać tylko twoją energię.
 2. Wykonaj procedurę oczyszczenia - jeśli już masz lustro lub właśnie je kupiłeś, zrób mały rytuał oczyszczenia. Używając zwykłej lnianej szmatki i konsekrowanej wody, wytrzyj lustro.
 3. Miejsce na korytarzu - jest to konieczność, której należy przestrzegać! Za każdym razem, gdy wychodzisz z domu, spójrz w lustro. Ta sama procedura i po powrocie do domu. Jest to konieczne, aby twój podwładny dał ci ochronę i odebrał ci negatywny wynik.
 4. Dbaj o amulet - za każdym razem, gdy goście opuszczą cię, wytrzyj lustro lnianą szmatką i kluczem, posrebrzaną lub święconą wodą. Ta procedura pomoże ci pozbyć się wszystkich negatywnych emocji i życzeń.
 5. Ćwicz - aby umieścić maksimum pozytywnej energii w lustrze i dać mu magiczne zdolności obronne, wystarczy uśmiechnąć się każdego ranka i powiedzieć przed nim miłe słowa. Traktujcie jak innego członka rodziny i nigdy nie płaczcie przed nim.

Najważniejszą rzeczą jest maksymalne zaufanie do tego tematu. Jeśli ty i twoi krewni zawsze opiekujecie się lustrem i prosicie o ochronę, zostanie wam to odwzajemnione!

Te wskazówki są odpowiednie tylko dla amuletu, który strzec twojego domu. Co jeśli chcesz wziąć ze sobą kawałek? W tym przypadku istnieje również rozwiązanie!

Strażnik jest zawsze z tobą!

Kup małe lustro dwukierunkowe i wyczyść je, wkładając do pojemnika ze świętą wodą. Po wytrzyj go do sucha lnianą ściereczką. Teraz potrzebujesz trochę pomysłowości i chęci stworzenia czegoś własnymi rękami. Musisz dokładnie pokryć lustro czarną skórą. Najlepiej jest to robić nocą w świetle kościelnej świecy, czytając modlitwę "Ojcze nasz".

PAMIĘTAJ: to lustro, którego nie możesz nosić ze sobą! Możesz podać tylko swojemu dziecku, małżonkowi lub krewnemu. Wszystko dlatego, że nie możesz tego zrobić dla siebie. Tylko z czystej motywacji i intencji dla innej osoby, inwestując całą miłość i energię świetlną.

Twój wybór fotografii

Zdjęcie rodzinne może być twoim amuletem, który ochroni wszystkich w twoim domu. Oczywiście, będziesz musiał zrobić rodzinne zdjęcie i przechowywać je w formie elektronicznej, nie będzie działać. Wydrukuj zdjęcie i przygotuj wszystko do rytuału.

Jak chronić dom dziecka i jego rodzinę przed zniszczeniem przez fotografię lub lustro, dam radę vip

Jakie zdjęcie wybrać?

Zdjęcie powinno być zrobione w świetle dnia, najlepiej w przyrodzie. Na nim nie powinno być obcych, a nawet zwierząt. Obraz powinien być wyraźny. Każdy, kto jest przedstawiony na zdjęciu, powinien mieć otwarte oczy, a najważniejsze jest, aby ich oczy były skierowane do kamery.

Będziesz potrzebował: czerwonej nici wełnianej, świecy kościelnej, drewnianej ramy do fotografii, wody święconej.

 • W nocy, w świetle świecy, umyj twarz i dłonie.
 • Następnie przeczytaj modlitwę "Ojcze nasz".
 • Następnie weź ramę i wytrzyj ją wilgotną szmatką zwilżoną wodą święconą.
 • Na dnie kadru skap wosk z gorącej świecy, rysując kontur krzyża.
 • Odłóż świecę i weź wełnianą nić.
 • Zwiąż tyle węzłów, ile osób na twoim zdjęciu. Za każdym razem, gdy zawiązujesz węzeł, wypowiedz następujące słowa: "Zawiążę węzeł dla sługi Bożego (imię), aby usunąć zło z progu i zamknąć strumień duszy z zewnętrznych oczu i niezgody rodziny".
 • Po otrzymaniu nić z węzłami włożyć do ramy, wstaw zdjęcie i dać świecę do wypalenia w pobliżu.

Teraz jest to twój bardzo silny amulet dla każdego, kto jest przedstawiony na zdjęciu. Przyzwyczaj się wycierać ramkę do zdjęć czystą lnianą ściereczką zanurzoną w wodzie święconej, a także umieszczając ikonę (najlepiej ze wszystkich Serafinów z Sarowa) w pobliżu zdjęcia i zapalając kościelną świecę w każdą niedzielę.







Poprzedni

Następna

Top Top