Dlaczego sen marzeń mnich, sen o mnichu

Co we śnie oznacza Monk

Zobaczyć we śnie, że przyglądasz się mnichowi, oznacza nieporządek w rodzinie i nieprzyjemne podróże służbowe. Dla młodej kobiety ten sen zwiastuje, że plotki i oszustwo zostaną użyte przeciwko niej.Widzenie siebie we śnie jako mnicha oznacza utratę bliskich lub choroby.

Interpretacja snów od Sonnika Millera

Co to oznacza w wymarzonym mnichu

Mnich jest symbolem prawości, powściągliwości i beznamiętności, umiaru i ascetyzmu, fanatyzmu.

Zobaczyć mnicha w białych szatach - to marzenie oznacza, że ​​północne tereny zostaną zjednoczone przez wybór wspólnej głowy Kościoła lub w cieniu światła religii z góry - przesłaniem od Boga.

Widzenie pijanego mnicha jest snem zapowiadającym powszechne bogactwo i radość.

Widok mnicha dzwoniącego jest symbolem niepokojącego wydarzenia, zmian, nagłego kłopotu związanego z władzą, moralnością.Zobacz mnichów z bronią idącą na wojnę. - oznacza gwałtowny wzrost przestępczości, spadek moralności i bezkarność za zbrodnie, które doprowadzą do powszechnego uzbrojenia ludzkości.

Zobaczyć milczącego mnicha jest symbolem, który zwiastuje akt wandalizmu przeciwko religii, zniszczenie ulubionej świątyni lub pomnika, bezpośrednio związanego z religią.

Widzieć masakrę mnichów to uderzenie, które doprowadzi do zmiany zasad życia, utraty zainteresowania wszystkim, co się dzieje, lęku przed przyszłością.

Przyjęcie ślubów zakonnych jest symbolem starcia władz świeckich i religijnych, co doprowadzi do tymczasowego wzmocnienia kościoła.

Obserwowanie statku kosmicznego, którego załoga składa się z mnichów, jest oznaką uniwersalnej moralności, która opanuje populację Ziemi i doprowadzi do zmiany instytucji religii.

Aby zobaczyć mnicha, odzianego w złoto, od stóp do głów, ten sen zwiastuje bogactwo i łaskę, które zejdą na ziemię po tym, jak ludzie przerwie wszystkie wojny.

Interpretacja snów z Dreambook of Nostradamus

Aby marzyć o mnichem

Mnich - dziwne wydarzenie, niespodzianka, która zmieni twoje pomysły na temat wartości życia.

Interpretacja snów z Księgi Ezoterycznych MarzeńPowiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top