Dlaczego powalają jastrych? Czy konieczne jest powalenie jastrychu?

Tj. Czy musisz umieścić sklejkę, a jeśli tak, jak to naprawić, czy możesz umieścić ją bezpośrednio na opóźnieniu? A co zrobić, żeby nie skrzypnąć? 3. Konieczne jest usunięcie starej deski parkietowej, opóźnienie, wykonanie jastrychu, a następnie wstawienie nowego?"Mój syn postanowił zacząć od podłogi - dokonać sprzężenia" - kto jest osobą, która podejmuje decyzję i płaci za pracę i materiały? Z czym się nagle stałeś specjalistą w dziedzinie robót budowlanych? Z faktu, że trzeba się zemścić, tym, którzy zignorowali cię w swoich obietnicach dla mnie na mydło?

Będziesz musiał wyrównać jastrych płaski i kit i pomalować sufit. I znowu: cały temat przebiegał ukośnie, nie rozumiał, czy ktoś inny powiedział to przed ścianą ściany, powinien być wyrównany, przynajmniej do betonu.

A płeć jest potrzebna do wszystkiego :) Dla urody, wygody dla nas i dla niższych sąsiadów, również, tak, aby to trwało długo, bo prawie nigdy nie będę gromadził Tak, oczywiście należy przeprowadzić sekcję zwłok. Ale wciąż dwie opcje (które nie wykazałyby autopsji). lub luzem lub jastrych.Czy konieczne jest gruntowanie po raz drugi? Musi zostać obniżony. A na betonie jest to niemożliwe, ponieważ nie będzie spójności, a warstwa jest zbyt mała dla betonu. Konieczne jest umieszczenie co najmniej 5-6 cm jastrychu.

Nadal musi być zwilżony. Wykonaliśmy konstrukcje jastrychu - bez łez nie będziesz wyglądać, zestrzelimy. Gęsty jastrych doskonale uchwyci betonową płytę - więcej głupoty nie da się usłyszeć.

Śruby. Czy możesz zrobić je sam? Czy jest możliwe, aby pracownicy wykonywali TYLKO sprzężenie, czy też wykonywali je tylko w skomplikowanej pracy? Jedynie konieczne jest umieszczenie folii pod jastrychem, aby roztwór nie przeciekał do sąsiadów. U nas wypłynęła, to dobrze, że sąsiedzi też byli na etapie naprawy!

Nie doradzaj, czy z doświadczenia, jaki jest najlepszy układ do wykonania na monolitycznej podłodze - do wypełnienia, zasypiania lub leżenia w zwarciu? Z góry zrobili laminat. Nie pamiętam dokładnie (trzeba wyjaśnić z mężem), czy te kartki nie są w ogóle ustalone, czy tylko pierwsza jest naprawiona.Powiązane artykuły

Poprzedni

Następna

Top Top